Komentāri
Leģendārās ņūmetāla grupas Limp Bizkit solists atbalsta Krimas pievienošanu Krievijai
Foto: SCANPIX/Mikhail Japaridze/TASS

Krievijai izdevies pārliecināt vēl vienu pasaulē labi atpazīstamu personību – arī amerikāņu grupas Limp Bizkit solists Freds Dērsts ir publiski paudis savu atbalstu Krimas pievienošanu lielajai kaimiņzemei.

Līdzīgi domā gan Holivudas aktieris Nikijs Rurks, gan arī franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš ar Krievijas Federācijas galvu ir labos draugos. Tagad arī kādā koncertā, kas norisinājās Voroņežas pilsētā, viņš kādas dziesmas laikā iznāca ar plakātu, kas vēsta Krima = Krievija, būtībā paužot savu atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules mediju telpa gan par šo pagaidām nekādi nav reaģējusi, taču šis nav nekāds pārsteigums – viņš jau iepriekš ir izteicies, ka labprāt dzīvot Krimā, kā arī pati Krievija teikusi – ja viņš tā vēlas, viņam vienmēr tur būšot mājas.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl