Leģendārās grupas Jumprava hits iegūst mūsdienīgu elpu!

0 Komentāru
Leģendārās grupas Jumprava hits iegūst mūsdienīgu elpu!
Publicitātes foto

Ar grupas Jumprava mūziķa un kinorežisora Aigara Graubas svētību mūzikas producentu grupa Cilvēks jaunā un aktuālā skanējumā izdod viņa dziesmu Tukšums.

Viens no Cilvēka producentiem Lotars Lodziņš stāsta: “Bijām jau ierakstījuši un samiksējuši dziesmu, kad vispār uzdrošinājāmies ar Jumpravas menedžmenta starpniecību uzmeklēt Aigaru Graubu un nodot fonogrammu vērtējumam. Lai gan režisors pašlaik ir ļoti aizņemts ar darbu pie jaunās mākslas filmas Nameja gredzens, viņš tomēr atrada laiku mums atbildēt. Par ko ļoti priecājāmies, jo autoram patika mūsu dziesmas versija un saņēmām svētību jebkādai tālākai darbībai.”

Foto

Dziesmai Tukšums tapusi arī video versija, ko režisējis Latvijā zināmais fotogrāfs Māris Ločmelis. Par dziesmai piešķirto vizuālo skatījumu Māris skaidro: “Mūsdienās cilvēki ir aktīvi, mūždien skrienoši un cenšas būt apritē, bet kādā brīdī nākas atstkārst, ka dvēselē iezadzies tukšums.”

Īpašs paldies klipa galvenajai varonei Kristai Sondorei, kuras ikdiena ir saistīta ar kino, darbojoties kā studijas Kultfilma producentei. Šoreiz viņa pati nonāca kadrā un liekiski tika galā ar uzdevumu. Dziesma un tās remikss, ko veidojis daudzsološais DJ Makree, jau atrodama visos popolārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Video: Cilvēks – Tukšums

0 Komentāru