Ļaunu vēstoša zīme – Latviju apsēdušas vārnas. Ezotēriķe atklāj baisu skaidrojumu

81 komentārs
Ļaunu vēstoša zīme – Latviju apsēdušas vārnas. Ezotēriķe atklāj baisu skaidrojumu
Vārna lidojumā. (Ieva Lūka / LETA)

Tiklīdz tu sāc tam pievērst uzmanību, to vairs nevar nepamanīt – Latviju ir burtiski apsēduši ķērcošu vārnu bari. Jau gadu tūkstošiem šie putni vēstījuši par draudošām katastrofām. Kā rīkoties, lai neitralizētu bailes un negatīvo enerģiju, kas strāvo visapkārt, skaidro ezotērikas un kosmosa eksperte Elita Drāke.

”Šobrīd civilizācijā ir sācies bīstams attīstības periods, un te vairs nav runa tikai par kosmosu – tas ir pierādīts arī zinātniski. Tā, kā bijis agrāk, vairs nebūs nekad.

Daudzi no mums sāk izjust nesaprotamas zemapziņas bailes, vientulību. Un, jā, arī es savā dzīvē sāku sajust diskomfortu. Tāpēc aptuveni pirms gada sāku pievērst pastiprinātu uzmanību vārnām,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Drāke.

Nu jau apmēram gadu vārnu, kraukļu un kovārņu tēma ieņem nozīmīgu vietu ekspertes dzīvē. Un tas ir nevis kāds moderns untums, bet gluži otrādi – atgriešanās pie saknēm.

“Zinātniski pierādīts, ka vārnām ir ļoti augsts intelekta līmenis, lai arī smadzenes pašas par sevi tām ir ļoti mazas. Kad sāku just kontaktu ar vārnām, neviļus atcerējos bērnību un pasakas. Vārnas un kraukļi tajās allaž sargājuši pilis. Šie putni gadsimtiem bijuši ziņneši. Vārnas principā runā ar Dievu, un ar savu tuvumu viņas brīdina.

Vārnas lido tur, kur ir spēcīgas vibrācijas, brīdinot par nelaimēm, melnajām svītrām,” skaidro Drāke. Un tas, ka Latvija ir pārpildīta ar vārnām, nevar palikt nepamanīts.

Drāke ir sākusi rīkoties. “Sestdienas zināmas kā Saturna dienas. Saturns atbild par nelaimēm, katastrofām. Jau vēsturiski pastāv tāds termins kā ”Saturnālijs” jeb Saturna godināšana. Godinot Saturnu, mēs sevi paglābjam no nelaimēm.

Tāpēc es katru sestdienu, lai kur arī atrastos – Latvijā vai ārzemēs, dodos barot vārnas. Tā ir kā enerģijas apmaiņa,” stāsta eksperte.

Pastiprināti sākot interesēties par vārnu tēmu, viņa secinājusi, ka šo putnu netrūkst nekur Eiropā. Taču īpaši daudz vārnu ir Latvijā.

“Latvija ir pārpildīta ar vārnām. Tiklīdz tam sāk pievērst uzmanību, to vairs nevar nepamanīt. Un, ja vārnas lido apkārt un ķērc, viņas par kaut ko brīdina. Tas ir pierādīts par visiem 200 procentiem.

Piemēram, pirms mēra laikiem saradās īpaši daudz vārnu,” atklāj Drāke.

Priecīgā ziņa ir tā, ka, ja koncentrējamies uz labo savā dzīvē, vārnu enerģiju var izmanto kā palīgu. Piemēram, barojot putnus, kā to jau ilgstoši dara eksperte.

“Vārnu barošana ir darbība, lai neitralizētu negatīvo enerģiju. Putni ir paēduši, nav jāmet laukā maize, kā daudzi to dara. Tā ir enerģijas apmaiņa.

Neslēpšu – cilvēki reizēm uz mani skatās jocīgi, kad sestdienas dienā Rīgas centrā baroju vārnas. Taču šis rituāls ir tūkstošiem gadu vecs. Vārnu spējas sazināties ar Dievu bija zināmas jau pirms gadu simtiem.

Un tas, ka apkārt ir tik daudz vārnu, nav nejaušība,” ieskatīties, padomāt un rīkoties iesaka eksperte.

81 komentārs