Komentāri
Laulības ostā iestūrējis slavenais Instagram pāris, #followmeto haštaga radītāji
instagram.com/muradosmann/

Slavenais ceļotāju pāris Murads Osmans un Natālija Zakharova, kas milzu popularitāti un 2,6 miljonus sekotājus sociālajā tīklā Instagram izpelnījās ar foto, kuros redzami, turot viens otra roku teju visos pasaules nostūros, nu iestūrējuši laulības ostā.

Interneta lietotāju uzmanību pāris izpelnījās ar oriģinālajiem ceļojuma foto no Holivudas līdz pat Bali un Singapūrai. Tos vienoja kāda kopīga iezīme – visos fotouzņēmumos bija redzama vien Natālija no mugurpuses, kura aiz rokas turēja un piedzīvojumos sev līdzi aicināja mīļoto vīrieti. Šo foto risinājumu drīz vien kā jaunu ”trendu” pārņēma interneta lietotāji visā pasaulē. Par to rakstīja ne vien interneta mediji, bet arī prestiži glancētie preses izdevumi. Zināms, ka pāris saņēmis arī piedāvājumu par to izdot grāmatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu piedzīvojumus alkstošie jaunieši uzsākuši pavisam cita veida ceļojumu – laulības dzīvi. “#followmeto kāzas ar manu mīļoto @yourleo,” savā Instagram kontā ievietoto kāzu foto komentē Murads. “Apsolu turēt tavu roku un teikt, ka mīlu tevi, katru dienu visu mūsu atlikušo mūžu.” Līgavai mugurā redzama Vera Wang kleita, kuru viņa iegādājusies ceļojuma laikā Maskavā.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl