Komentāri
Laulības ostā iestūrējis slavenais Instagram pāris, #followmeto haštaga radītāji
instagram.com/muradosmann/

Slavenais ceļotāju pāris Murads Osmans un Natālija Zakharova, kas milzu popularitāti un 2,6 miljonus sekotājus sociālajā tīklā Instagram izpelnījās ar foto, kuros redzami, turot viens otra roku teju visos pasaules nostūros, nu iestūrējuši laulības ostā.

Interneta lietotāju uzmanību pāris izpelnījās ar oriģinālajiem ceļojuma foto no Holivudas līdz pat Bali un Singapūrai. Tos vienoja kāda kopīga iezīme – visos fotouzņēmumos bija redzama vien Natālija no mugurpuses, kura aiz rokas turēja un piedzīvojumos sev līdzi aicināja mīļoto vīrieti. Šo foto risinājumu drīz vien kā jaunu ”trendu” pārņēma interneta lietotāji visā pasaulē. Par to rakstīja ne vien interneta mediji, bet arī prestiži glancētie preses izdevumi. Zināms, ka pāris saņēmis arī piedāvājumu par to izdot grāmatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu piedzīvojumus alkstošie jaunieši uzsākuši pavisam cita veida ceļojumu – laulības dzīvi. “#followmeto kāzas ar manu mīļoto @yourleo,” savā Instagram kontā ievietoto kāzu foto komentē Murads. “Apsolu turēt tavu roku un teikt, ka mīlu tevi, katru dienu visu mūsu atlikušo mūžu.” Līgavai mugurā redzama Vera Wang kleita, kuru viņa iegādājusies ceļojuma laikā Maskavā.

FOTO

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl