4 komentāri

14. februāris – gaisā virmo mīlestība un rožu smarža, tiek publicēti sirsnīgi apsveikumi. Vienu no tādiem mums visiem dāvājusi Kombuļu Inese, sveicot visus šajā īpašajā dienā. Video jau izpelnījies milzīgu popularitāti sociālajos tīklos, un Skaties.lv piedāvā to apskatīt arī tiem Ineses faniem, kuri tajos nav reģistrējušies.

Bruņojusies ar Keitas Vinsletas un Leonardo di Kaprio bildi uz “Titānika” fonā, kā arī gredzenam paredzētu kastīti un sarkanu rozi, viņa teica šādi: “Mani mīļie, tieši šodien kopā ar degošām sirdīm un mīlestību dvēselē sveicu jūs Svētā Valentīna dienā. Lai mīlestība nav kā Titāniks, kas peld, peld un nogrimst! Mīļie, vienmēr bildiniet savas mīļotās! Mīliet un dāviniet ziedus!”

Pilnu apsveikuma video varat atrast viņas “Facebook” lapā!

Video: Inese Saulīte sveic visus Valentīna dienā

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl