1 komentārs
Latvijas tvitersfēru tricina kādas vecas kundzītes parodijkonts!
Foto: ekrānuzņēmums

Sociālajā vietnē “Twitter” visā pasaulē ir populāri joku parodijkonti, kādi izveidoti gandrīz ikvienai zināmai personai vai tēlam – Lady Gaga, Donaldam Trampam, Vladimiram Putinam, Lordam Voldemortam u.c. Latvijā nereti parādās arī “komēdijkonti”, un pēdējā laikā viens no populārākajiem ir Vecā Ingrīda.

Šī izdomātā kundzīte tvīto par visu – politiku, ikdienas ainiņām, pensionāriem un tikai vēl ne. Tā sakrājusi jau vairāk nekā 13,5 tūkstošus sekotāju, un katrs tvīts “salasa” vairākus simtus retvītu.

Dažus spilgtākos no Ingrīdas veikumiem apskatiet fotogalerijā, bet profilu atrodiet šeit!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl