1 komentārs

Sestdien, 18. februārī, kinoteātrī “Cinamon” pārpludināja jauniešu simti, kuri “Fanta meet-up” pasākumā vēlējās satikt savus “YouTube” elkus. Galvenie varoņi bija “FunFaceTV” puiši Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš, kā arī “MakeLifeBlue” un “Te Es Paula” kanālu autores – Natālija Knipše un Paula Dundure.

Jaunieši milzīgās auditorijas klātbūtnē saviem kvēlākajiem faniem atrādīja savu labāko un pašu pirmo video, ko publicējuši savos kanālos, kā arī dalījās pieredzē par un ap video translēšanu.

Populārākie no šīs kompānijas pārliecinoši bija “FunFaceTV” puiši, kurus daudzi iepazina arī TVPlay un Skaties.lv raidījumā “GameFace”. Viņi savam kanālam piesaistījuši jau vairāk nekā 45 tūkstošus sekotāju. Valmierietei Paulai un viņas “Te Es Paula” kanālam ir nedaudz vairāk kā 15 tūkstoši sekotāju, bet Natālija savam “MakeLifeBlue” piesaistījusi gandrīz 11 tūkstošus abonentu.

LATVIJAS SLAVENĀKAIS “JŪTŪBERIS” PAR SŪRO DZĪVI

Foto: simtiem jauniešu beidzot satiek savus elkus

TOP komentāri

  • Alis
    0 0 0

    Alis

    Jums tie fakti par meitenēm ir visi nepareizi, pat kanāli ar autorēm nav pareizi savilkti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl