Latvijas pārstāves nostāda Baltijas pavāru šova ekspertus grūtākās izvēles priekšā; spraigi aizvadīta šova otrā sērija

0 Komentāru
Latvijas pārstāves nostāda Baltijas pavāru šova ekspertus grūtākās izvēles priekšā; spraigi aizvadīta šova otrā sērija
Publicitātes foto

Otrdienas, 26. septembra, vakarā pavārmākslas draugus iepriecināja šova ”Samsung Galaxy Dream Chef” jaunākā sērija. Latvijas pārstāvēm tajā gāja tik labi, ka mūsu valsts meiteņu izvērtēšana kļuva par grūtāko uzdevumu šova ekspertiem.

Šova pirmajā sērijā pirmajiem sešiem dalībniekiem bija jāpierāda savas spējas virtuvē. Trim tas izdevās, bet atlikušajiem trim tiks dota otrā iespēja.

Otrajā sērijā līdzīgā stilā par vēl trim ceļazīmēm uz nākamo kārtu sacentās atlikušie seši dalībnieki, tostarp, Latvijas pārstāves Betija Luīze Kalēja un Monta Meiere.

Tāpat kā pirmajā epizodē, dalībniekiem bija jāgatavo katram savs firmas ēdiens. Tā pagatavošanai tika dota tieši stunda laika.

Interesanti, ka Latvijas pārstāves šoreiz prezentēja sevi ar jūras velšu palīdzību.

Pirmā Latvijas pārstāve Betija izvēlējās gatavot jūras ķemmītes ar saldo kartupeļu biezeni un granātābolu mērci, bet Monta izvēlējās ļoti drosmīgu jūras velšu kombināciju – viņas ēdienā ietilpa jūras ķemmītes, lasis un garneles, katrs papildināts ar īpašu biezeni.

Kamēr latvietes šikoja ar jūras ķemmītēm, igauniete Anna izvēlējās pagatavot Baltijas reņģi, bet otra igauniete Helēne gatavoja pīli.

Lietuviešu Mantvids izvēlējās gatavot vistas krūtiņu, bet Ļuds gatavoja kēksiņus ar sāļo karameli.

Konkursantu lielākais izaicinājums izrādījās ierobežotais laiks. Eksperti neskopojās ar skarbu kritiku – karamele nebaudāma, pīle par  jēlu. Taču abas Latvijas pārstāves izpelnījās žūrijas uzslavas.

Sērijas izskaņā eksperti paziņoja savu lēmumu. Tālāk tika šova jaunākā dalībniece igauniete Anna, kura bija ļāvusies ļoti drosmīgam garšu eksperimentam ar reņģi, kas atmaksājās.

No Lietuvas par labāko tika atzīts Mantvids, un žūrija atzinās – izvēlēties labāko starp Latvijas pārstāvēm Montu un Betiju ir dienas grūtākais lēmums. Galu galā, eksperti lēma par labu Montai.

Taču Betijai būs iespēja vēl pacīnīties nākamajā epizodē kopā ar pārējiem pieciem dalībniekiem, kuriem ar pirmo reizi neizdevās pārliecināt ekspertus.

Noskaties sēriju ŠEIT!

 

0 Komentāru