Latvijas modes skates pirmo reizi notiks Tbilisi

0 Komentāru
Latvijas modes skates pirmo reizi notiks Tbilisi
Red Salt. Publicitātes foto

Šodien, 25. novembrī, Gruzijas galvaspilsētā pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas notiks Latvijas vadošo modes zīmolu skates. Tās tiek organizētas Tbilisi Latvijas dienu Taste Latvia 2014 ietvaros.

Ar šo pasākumu Latvija vēlas iepazītināt Gruzijas auditoriju ar Latvijas modes dizaineru sniegumu un likt stabilus pamatus abu valstu ciešākai sadarbībai modes un dizaina jomā, skaidro Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa.

Latvijas modes skates Taste Latvia notiks Joseba Gribašvili Tbilisi Vēstures muzejā. Tajās savas jaunākās kolekcijas izrādīs tādi Latvijas vadošie modes zīmoli kā Natalija Jansone, Keita, Cinnamons Atelier, One Wolf, Red Salt, strauju popularitāti iegūstošais jaunais zīmols NINA, kā arī eksporta tirgus iekarojošais bērnu modes zīmols Aristocrat Kids.

”Mēs esam patiesi priecīgi par Latvijas modes zīmoliem doto iespēju izrādīt savas jaunākās kolekcijas Tbilisi. Tā zīmoliem ir laba iespēja patetestēt šo maz apgūto tirgu, kuram ir attīstības potenciāls. Organizēšanas procesā izjūtam draudzīgu un siltu attieksmi no gruzīnu puses, un patiesu interesi par zīmolu darinājumiem, tāpēc ceram, ka šodienas modes skate būs pozitīvs pavērsiens savstarpējai sadarbībai,” stāsta D. Danosa.

Latvijas modes zīmolu kopīgā iezīme ir tīras stila līnijas, silueta izcelšana un spēle ar klasiku, to papildinot ar detaļu akcentiem piegriezumā vai apdarē vai negaidītiem audumu salikumiem. Tiek lietoti dabīgi materiāli un ļoti kvalitatīva, faktiski individuāla katra apģērba izstrāde. Tiem piemīt dizaina individualitāte, kvalitāte un valkāšanas ērtums.

Latvijas modes skates Taste Latvia organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar biedrību Latvijas modes palāta un Latvijas vēstniecību Gruzijā.

0 Komentāru