8 komentāri

Latvijas hokeja izlases pasaules čempionāta otrās spēles laikā īstu zvaigžņu mirkli piedzīvoja ne vien mūsu hokejisti, pretiniekus uzvarot ar 3 pret 1, bet meitenīte pamanāmi rozā vestē, kuras kaislīgā reakcija uz pretinieku komandas acīmredzamo pārkāpumu saviļņoja tūkstošiem hokeja draugu un sociālo tīklu lietotāju. Portāla Skaties.lv aicinājumam atsaukušies meitenītes vecāki, kuri priecājas ar stāstu par atvases fanošanas gaitām padalīties plašāk.

Kā portālam Skaties.lv atklāj Martas tētis Rolands Petrovs, hokeja spēle starp Latvijas un Slovākijas izlasēm meitiņai bijis īpašs notikums.

”Šis bija pirmais lielais mačs lielā arēnā, ko meita apmeklēja klātienē. Es vienmēr bērniem gribēju parādīt, kā tas ir, kad notiek pasaules čempionāts, kāda atmosfēra valda fanu vidū,” akcentē divu bērnu – meitas Martas un dēla Olivera – tēvs Rolands. Turklāt meitas aizrautība ar hokeju nāk no ģimenes.

”Hokejam sekojam līdzi arī mājās. Tad viņa paskatās, pafano, bet tas, ko viņa darīja Ķelnes arēnā, bija kas cits. Tik ļoti fanoja līdzi, pārdzīvoja! Emocijas, ko viņa izrādīja, mums pašiem bija pārsteigums,” stāsta kaislīgās hokeja līdzjutējas tētis un atklāj, ka meitai, kura nesen sākusi nodarboties ar sportu – ar panākumiem aizvadīti pirmie treniņi tenisā –, starp Latvijas izlases hokejistiem īpašas simpātijas jūt pret vārtsargu Elvi Merzļikinu.

Foto: mazā Marta hokejā un dzīvē

Martas tēvs pats agrāk bieži apmeklējis pasaules čempionāta spēles, bet šogad laist garām iespēju vērot Latvijas izlasi klātienē būtu grēks. ”Ja jau čempionāts notiek šeit, tad jāaiziet un jāpaskatās,” teic bijušais valmierietis Rolands, kurš kopā ar sievu Dagniju un bērniem Ķelnē dzīvo sešus gadus.

Turklāt fakts, ka ģimene dzīvo ārpus dzimtenes, nav mazinājis Martas pieķeršanos visam, kas saistās ar Latviju. ”Viņa ir bērns ar īstām latviešu asinīm. Latvija Martai ir ļoti svarīga,” akcentē tētis.

Rolands pauž cerību, ka Latvijas izlase čempionātā sasniegs augstu rezultātu. Ģimene plānojusi apmeklēt arī šodienas spēli pret Zviedrijas komandu. ”Varbūt Martu redzēsiet vēlreiz,” smej Rolands.

Video

Ekstrasenss prognozē mūsu hokeja komandas sekmes pasaules čempionātā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl