Latvijas internetu satricina visu laiku labākais etnogrāfiskais koka nieciņš – vālīte pret sāpēm. Ar atlaidi!

5 komentāri
Latvijas internetu satricina visu laiku labākais etnogrāfiskais koka nieciņš – vālīte pret sāpēm. Ar atlaidi!
latvjuseta.lv

Kā jau īstu hipsteru nācija, latvieši ir ļoti kāri uz naudiņas izdošanu par dažādiem koka nieciņiem, kas sola neskaitāmus labumus enerģētiskā līmenī vai vienkārši cienīgi izskatās. Zīmols Koka sūdiņi ar latviešu zīmēm jau ilgu laiku ir populārākais šajā nišā, bet nu tam, šķiet, radies konkurents – internetā tiek tirgota dižās gobas vālīte, kas atbrīvo no grūtsirdības un sāpēm.

Kā sola produkta autori, teju visas problēmas nu var atrisināt ar vienu vienīgu dižās gobas vālītes vēzienu.

Vālīte palīdzēs sāpju gadījumā – tā jāpatur pie sāpošās vietas vien vienu līdz piecas minūtes, un liga pāries. Taču ne tikai fiziskas sāpes ārstēs šī brīnumnūjiņa.

“Nomācošu domu gadījumā vālīti turēt pie deniņiem līdz piecām minūtēm reizi dienā. Sirdsēstu gadījumā gobas vālīti turēt sirds rajonā līdz trīs minūtēm vakaros. Kad moka bailes vai depresija, vālīti virpināt plaukstās no rīta un vakarā pa trim līdz septiņām minūtēm.

Pēc nepatīkamu vietu vai cilvēku apmeklēšanas, ar kailām pēdām virpināt vālīti trīs minūtes,” instruē ražotājs.

Tiesa, kā jau katru ārstniecības produktu, arī dižās gobas vālīti jālieto, nepārsniedzot noteiktās devas. Vālīti virpināt drīkst ne ilgāk par 20 minūtēm dienā, turklāt bērniem, kuros šī “rotaļlieta” varētu izraisīt īpašu sajūsmu, ar lietošanu jābūt īpaši uzmanīgiem.

Vālīte derīga septiņus gadus, ja vien tiek glabāta augstāk par zemi. Īpaši priecīga ir ziņa, ka vālīti šobrīd internetā tirgo par nieka 5,99 eiro standarta 10 eiro vietā.

Lieki piebilst, ka unikālais netradicionālās medicīnas verķis kļuvis par galveno dienas sarunu tematu Facebook.

Komentētāji tās radītājus jau nodēvējuši par “mārketinga dieviem no Madonas”, dēvē par visu laiku labāko “koka sūdiņu”, kas vien Latvijā radīts, un steidz ieteikt arī saviem draugiem un paziņām “saitu”, kur var ar atlaidi iegādāties šo ikviena kārtīga hipstera saimniecībā nepieciešamo lietu.
5 komentāri