1 komentārs

Krievu megapopulārajā šovā Dejas pamanītam tapt izdevies trīsdesmit gadus vecajam Latvijas pārstāvim Avikam Parkūram. Sestdien, 29. oktobrī, notika nākamā atlases kārta, kurā Aviks atkal demonstrēja spožu sniegumu.

Uz šovu Dejas raujas neskaitāmi kustību profesionāļi no visas pasaules, taču galu galā šovam tiek atlasīti vien 24 labākie. Trešās sezonas atlasēs pagaidām lieliski veicas mūsu Avika, kurš sevi prezentē kā reizē Latvijas un Indijas pārstāvi, jo pārvācies pie mums no tālās zemes.

Otrajā atlases kārtā Aviks uzstājās kopā ar pieciem citiem dejotājiem, un pēc šī numura uzreiz tika kā pirmais izsaukts žūrijas priekšā, kur Latvijas pārstāvim paziņoja – viņam šodien atkal smaida laime un viņš tiek tālāk.

Танцы: Индейские танцы 3 (сезон 3, серия 12) от Танцы на Rutube.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl