Gulbenes hiphoperis JauNāēRa, īstajā vārdā Dāvis Danisevičs, izdevis autobiogrāfisku dziesmu ”M.S.I.”, kas veltīta kādai īpašai jaunkundzei. Mūziķim, kurš apmēram trīs gadus dzīvo Lesterē, Apvienotajā Karalistē, nav svešas izjūtas, ko veicina neizmērojams attālums divu siržu starpā.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Edvards no gulbenes

  Edvards no gulbenes

  Sūds, varētu labāk. Reāli viņš apkauno visu Gulbeni un tās raj. Tagad madona un alūksne varēs par mums ierēkt. Skaties.lv sūds gaļimais liek visādus mēslus.
 • Pozitīva

  Pozitīva

  Apbrīnoju tos kuri atnāk un "noliek"'cilvēku kurš vismaz cenšas un ko dara. Un ko TU, varenais komentētāj esi sasniedzis? Vai uzskati ka būt par Trolli netā ir kas labāks par sevis izpaušanu mūzikā?
  Pazīstu Dāvi personīgi, neesmu repa (šī stila fanāts), bet zinu, ka puisis patiesi ar entuziasmu un apbrīnojamu konfidenci dara to ko dara. Tādēļ šo jēlo un atvainojiet nevietā iebāzto negatīvismu es uzskatu par milzīgu sabiedrības, sava tautieša necienīšanu!
  Laikam teiciens, ka nekļūdās tas kurš neko nedara ir tieši vietā tagad! Ņemot vērā ka sēdēt pie ekrāna un tupi ķengāt citus ir viennozīmīgi iespaidīgāk un ievērības cienīgāk! Tā turpināt!
  Bet par pašu dziesmu un Dāvi- pat ja viņš dienās nekļūst par superzvaigzni un nez kādu "Reikveidīgo" meiteņu mīluli...to ko viņš dara, viņš tiešām dara ar prieku, nevis dzenas pēc popularitātes.
  Un par pašu rakstu- nezinu kurš to raksta, bet fantāzija un vārdu izvēle šim cilvēkam ir interesata, jo tiktiešām uzpušķots bezgala!
  • Nu

   Nu

   Es tikai gribēju pateikt, ka lai gan manam komentāram ir negatīvs piesitiens tas nav par dziesmu, bet skaties.lv
   • Pozitīva

    Pozitīva

    Nu šoreiz ne par Jūsu komentāru, bet tieši par tiem, kuri nenovērtē, tik gudri māk ap*irst citus sēžot savās sofās un klapējot pa klaviatūru! Brīnos ka vel paši savos mēslos nav noslīkuši.
    Lai super diena!
 • Lola

  Lola

  Kur šajā rakstā ir rakstīts jauns reperis?
  Es papētīju viņa kanālu viņš neko jauns vairs nav. Latviešu negatīvisms ir jūsu skanēs.
  • Nu

   Nu

   Ne vienmēr jauns, bet vienmēr tikai reps un vienmēr tikai sensācija tas un zvaigzne šis. Es nerunāju par šo konkrēto gadījumu ka "jauns", bet tikai Hip hops un tikai par nelaimīgu mīlestību. Dziesma jau gan nav slikta, par to es neko nesaku, vienkārši vienmēr tas ka 2x dienā Hip hops tiek satricināts ar kaut ko un beigās jau vairs nav ko lasīt.
 • Nahhip

  Nahhip

  Cik ilgi tā tricinās cilvēkus????Katru dienu pa jaunam reperim!!!!
  • Nu
   • Nahhip

    Nahhip

    Teiksim, doom,vai metālu paklausīties?
   • Nu

    Nu

    Vai ne? Par Liepājas roka festivālu ar nekas nebija. Un varētu kaut ko eksperimentālu arī. Kaut ko biskin vairāk par vienu rimju skaldīšanu (galvenais ka vienmēr puisi ar vienu ritmu par nelaimīgu mīlestību) vai jau visiem apnikusiem vecajiem
 • zaza

  zaza

  Kāda drausmīga laža. 2.klases līmenis. Vai tam "pieaugušajam " cilv pašam zosāda nemetās no tā debīilisma?? Man sametās pēc 10 sek. izrubīju kompi un pavēmu . "Paldies....."
  • Nu

   Nu

   Tieši par šo es runāju. Normāls cilvēks lasa rakstus, kas viņu interesē, šis indivīds atnāca te dēļ virsraksta, verbāli pavēma un te rezultāts
  • Plaukš

   Plaukš

   Ko tu cilvēk esi sasniedzis, ka tik "saldi" vari izteikties? Mh?
 • Nu

  Nu

  Neaaprotu kāpēc vienmēr satricina un zvaigzne un sensācija. Vai tad nevar normāli uzrakstīt? Tas visu to padara par tādu click bait tipa rakstu. Mani nesatricināja, tagad abloms. Būtu uzrakstījusi nācis klajā ar romantisku dziesmu, tā arī ir, dziesma ir forša, bet konstanti visi zvaigznes, visi tricina un galvenais, ka divreiz dienā uzrodas satricinošs jauns talants. Tas reāli izbesī lasītājus un tad sākas nejauki komenti, kas noniecina un galvenais arī pašus reperus padara par uzpūstiem jokiem. Tak var normāli uzrakstīt, lai cilvēkus neuzvilktu.
 • Ritms
 • Āris

  Āris

  Īstenībā šī nav tēma, kas latviešu mūzikā būtu daudz apspriesta. Bet cik ļoti daudz par to varētu runāt, zinot, cik mūsējos emigrējuši.
  • Āris

   Āris

   Neesmu repa fans, bet paldies mūziķis par temata aktualizēšanu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!