Latvijas hipohopu satricina emigrācijā tapusi dziesma par attiecībām, esot katram savā pasaules malā

17 komentāri
Latvijas hipohopu satricina emigrācijā tapusi dziesma par attiecībām, esot katram savā pasaules malā
Privātais arhīvs

Gulbenes hiphoperis JauNāēRa, īstajā vārdā Dāvis Danisevičs, izdevis autobiogrāfisku dziesmu ”M.S.I.”, kas veltīta kādai īpašai jaunkundzei. Mūziķim, kurš apmēram trīs gadus dzīvo Lesterē, Apvienotajā Karalistē, nav svešas izjūtas, ko veicina neizmērojams attālums divu siržu starpā.

”Šo dziesmu sarakstīju ļoti īpašam cilvēkam, kas man lika uz brīdi justies citādāk nekā parastā ikdienā. Mēs pavadījām ļoti jaukas un neaizmirstamas brīvdienas un pa īso laika periodu piedzīvojām daudz jauku brīžu.

Viss skaistais, protams, kaut kad beidzas, un mums atkal nācās doties katram uz savu pusi. Es pat nezinu, vai to cilvēku vēl jebkad satikšu. Dzīvojam katrs savā pasaules malā,” portālam Skaties.lv jaunās dziesmas iedvesmas avotu atklāj Dāvis.

Hiphoperis jauno skaņdarbu aicina neuztver kā kārtējo dziesmu par mīlestību.

”Jo es melotu, ja teiktu, ka tādai ticu. Dziesmas ieraksts tapis kā atmiņas, lai nekad tās neaizmirstos.

Es katram no jums novēlu atrast savu dvēseles radinieku, ar kuru vari justies tā, it kā šajā milzīgajā pasaulē būtu tikai jūs divi vien. Es ceru, ka klausītāji izbaudīs šo dziesmu,” saka hiphoperis.

Foto: Dāvis jeb JauNāēRa video filmēšanā

Dziesmas video tapis Lesteres, kur patlaban Dāvis dzīvo un strādā, apkārtnē.

”Filmējām, mēģinājām un sanāca. Pats esmu ļoti gandarīts ar rezultātu. Tagad pēc paveiktā milzīgā darba nolēmu šonedēļ doties pāris nedēļu ilgās brīvdienās uz savu dzimto pusi Latvijā, lai atpūstos, apciemotu draugus un ģimeni,” stāsta Dāvis.

Gulbenes slavenākais hiphoperis Dāvis: Par savu dialektu nekaunos

Dziesma un video nebūtu iedomājams bez komandas darba: video autors – Reinis Sproģis, producents –KAYFMUSIC (Austris Magons), ierakstu veica Ēriks Skuja.

 

Video: Dāvja līdz šim romantiskākā dziesma

Foto: Dāvis ikdienā

TOP komentāri

 • Pozitīva
  +6 +6 0

  Pozitīva

  Apbrīnoju tos kuri atnāk un "noliek"'cilvēku kurš vismaz cenšas un ko dara. Un ko TU, varenais komentētāj esi sasniedzis? Vai uzskati ka būt par Trolli netā ir kas labāks par sevis izpaušanu mūzikā?
  Pazīstu Dāvi personīgi, neesmu repa (šī stila fanāts), bet zinu, ka puisis patiesi ar entuziasmu un apbrīnojamu konfidenci dara to ko dara. Tādēļ šo jēlo un atvainojiet nevietā iebāzto negatīvismu es uzskatu par milzīgu sabiedrības, sava tautieša necienīšanu!
  Laikam teiciens, ka nekļūdās tas kurš neko nedara ir tieši vietā tagad! Ņemot vērā ka sēdēt pie ekrāna un tupi ķengāt citus ir viennozīmīgi iespaidīgāk un ievērības cienīgāk! Tā turpināt!
  Bet par pašu dziesmu un Dāvi- pat ja viņš dienās nekļūst par superzvaigzni un nez kādu "Reikveidīgo" meiteņu mīluli...to ko viņš dara, viņš tiešām dara ar prieku, nevis dzenas pēc popularitātes.
  Un par pašu rakstu- nezinu kurš to raksta, bet fantāzija un vārdu izvēle šim cilvēkam ir interesata, jo tiktiešām uzpušķots bezgala!
 • Āris
  +4 +4 0

  Āris

  Īstenībā šī nav tēma, kas latviešu mūzikā būtu daudz apspriesta. Bet cik ļoti daudz par to varētu runāt, zinot, cik mūsējos emigrējuši.
 • Nu
  +3 +3 0

  Nu

  Tieši par šo es runāju. Normāls cilvēks lasa rakstus, kas viņu interesē, šis indivīds atnāca te dēļ virsraksta, verbāli pavēma un te rezultāts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl