Latvijas hipohopu satricina emigrācijā tapusi dziesma par attiecībām, esot katram savā pasaules malā

17 komentāri
Latvijas hipohopu satricina emigrācijā tapusi dziesma par attiecībām, esot katram savā pasaules malā
Privātais arhīvs

Gulbenes hiphoperis JauNāēRa, īstajā vārdā Dāvis Danisevičs, izdevis autobiogrāfisku dziesmu ”M.S.I.”, kas veltīta kādai īpašai jaunkundzei. Mūziķim, kurš apmēram trīs gadus dzīvo Lesterē, Apvienotajā Karalistē, nav svešas izjūtas, ko veicina neizmērojams attālums divu siržu starpā.

”Šo dziesmu sarakstīju ļoti īpašam cilvēkam, kas man lika uz brīdi justies citādāk nekā parastā ikdienā. Mēs pavadījām ļoti jaukas un neaizmirstamas brīvdienas un pa īso laika periodu piedzīvojām daudz jauku brīžu.

Viss skaistais, protams, kaut kad beidzas, un mums atkal nācās doties katram uz savu pusi. Es pat nezinu, vai to cilvēku vēl jebkad satikšu. Dzīvojam katrs savā pasaules malā,” portālam Skaties.lv jaunās dziesmas iedvesmas avotu atklāj Dāvis.

Hiphoperis jauno skaņdarbu aicina neuztver kā kārtējo dziesmu par mīlestību.

”Jo es melotu, ja teiktu, ka tādai ticu. Dziesmas ieraksts tapis kā atmiņas, lai nekad tās neaizmirstos.

Es katram no jums novēlu atrast savu dvēseles radinieku, ar kuru vari justies tā, it kā šajā milzīgajā pasaulē būtu tikai jūs divi vien. Es ceru, ka klausītāji izbaudīs šo dziesmu,” saka hiphoperis.

Foto: Dāvis jeb JauNāēRa video filmēšanā

Dziesmas video tapis Lesteres, kur patlaban Dāvis dzīvo un strādā, apkārtnē.

”Filmējām, mēģinājām un sanāca. Pats esmu ļoti gandarīts ar rezultātu. Tagad pēc paveiktā milzīgā darba nolēmu šonedēļ doties pāris nedēļu ilgās brīvdienās uz savu dzimto pusi Latvijā, lai atpūstos, apciemotu draugus un ģimeni,” stāsta Dāvis.

Dziesma un video nebūtu iedomājams bez komandas darba: video autors – Reinis Sproģis, producents –KAYFMUSIC (Austris Magons), ierakstu veica Ēriks Skuja.

 

Video: Dāvja līdz šim romantiskākā dziesma

Foto: Dāvis ikdienā

17 komentāri