125 komentāri

Pirms diviem mēnešiem TV3 raidījumā “Bez Tabu” uzmirdzēja rīdzinieks Edža, kurš ar vārdiem “Ja ”beha” lido, tad nav ko te staigāt!” centās aizstāvēt ielu drifterus, kuru uzvedība uz ceļa apdraud gājēju un citu satiksmes dalībnieku drošību. Tagad par godu frāzei, kas zināmās aprindās jau folklorizējusies, tapusi dziesma ”Beha lido”.

Hiphopa ritmos ieturētajai dziesmai tapis arī skarbs videoklips.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kamēr likuma draugi aicina risināt gājēju un citu satiksmes dalībnieku apdraudēšanu, sodot “šķērētājus” par vieglprātīgu uzvedību uz ceļiem, ”E6” sliecas atbalstīt Edžas viedokli šajā sakarā,” jauno veikumu piesaka dziesmas radītāji “E6 Productions”.

”Galu galā pa naktīm tas notiek, kad visi likumi atceļas, un ”beha” ja lido, tad viņai vajag lidot, tā kā nevajag te staigāt,” ielu drifteru ”advokāta” viedoklim pievienojas reperi.

Video: E6 – “Lido Beha”

Foto: Ekrānuzņēmums

Raidījums “Bez Tabu” pirms diviem mēnešiem vēstīja: kamēr likumpaklausīgi iedzīvotāji aicina bargi sodīt ielu drifterus par gājēju un citu satiksmes dalībnieku apdraudēšanu, atšķirīga izpratne par uzvedību uz ceļa ir rīdziniekam Edžam: ”Ja ”beha” lido, nevajag te staigāt!”. Vairāk par ielu drifteru “advokāta” viedokli uzzini šeit!

Video: ielu drifteru “advokāts” Edža uzmirdz “Bez Tabu”

TOP komentāri

 • Secinātājs
  +10 +10 0

  Secinātājs

  Diemžēl lielākā daļa bumeru vadītāju ir ar garīgiem traucējumiem
 • MC Kat
  +5 +5 0

  MC Kat

  Vienīgā dziesma, kas ir sūdīgāka par šo ir tā, ko es uzrakstīju Neidam :D Trūkst vārdu!
 • Ella Stīpniece

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl