Latvijā tapis pirmais deju hits par atkritumu šķirošanu

2 komentāri

Šonedēļ Latvijas iedzīvotāju uzmanībai nodots pirmais deju hits, kas tapis par godu atkritumu šķirošanai. Dziesmai ”Metam! Šķirojam!” radīts arī sportisks videoklips, kurā ”šķiratlona” trenere Viktorija jaunā sporta veida iesācējiem uzskatāmi parāda, kā pareizi šķirot atkritumus.

Labākajās deju mūzikas tradīcijās ieturētajā skaņdarbā ar folkmūzikas elementiem ”Metam! Šķirojam!” īsi un lakoniski izskan galvenie atkritumu šķirošanas pamatprincipi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaņdarbs atklāj, ka viss atkritumu šķirošanas noslēpums slēpjas katra materiāla iemešanā tam paredzētajā atkritumu konteinerā. Tieši tik vienkārši!

Kā norāda dziesmas autori, par skaņdarba muzikālo noformējumu parūpējies mūziķis Mikus Frišfelds.

Šķiratlona dziesmas video:

TOP komentāri

  • Kristīne
  • zilonītis
    0 0 0

    zilonītis

    Ja gribēja taisīt deju hitu, tad kāpēc to netaisīja kāds no dēju mūzikas industrijas, bet kaut-kāds "lirisko dziesmu izpildītājs ar ģitāras pavadījumu"?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl