Latvijā pirmo reizi nosēdīsies bezpilota lidaparāts eBee

Komentāri
Latvijā pirmo reizi nosēdīsies bezpilota lidaparāts eBee
FOTO: LETA

Pirmo reizi Latvijā izstādē RIGA COMM 2014 no 14. līdz 15. novembrim Ķīpsalā varēs apskatīt bezpilota lidaparātu jeb dronu eBee, ko plaši izmanto visā pasaulē dažādās nozarēs un tagad arī Latvijā.

Bezpilota lidaparātu eBee plaši izmanto dažādām vajadzībām visā pasaulē – gan mežsaimniecībā zemes mērīšanai, gan militārajā jomā izlūkošanai un uzbrukumiem no gaisa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvien vairāk bezpilota lidaparātu izmanto arī civilajā jomā – dažādiem glābšanas darbiem un, piemēram, lielos ugunsgrēkos, apsekojot caurules, kurām nevar piekļūt cilvēki.

Tāpat kā visā pasaulē eBee lidaparātu izmanto arī Latvijā, konkrēti lauksaimniecības vajadzībām – apseko laukus un veic ikgadējās zemes mērīšanas.

Jau šonedēļ izstādē RIGA COMM 2014 eBee lidaparātu varēs apskatīt un aptaustīt, un nofotografēties ar to. Video formātā tiks demonstrēti eBee lidaparāta paraugdemonstrējumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl