Latvija IR visskaistākā! Deju kolektīvs pasniedz brīnišķīgu dāvanu vadītājai

10 komentāri
Latvija IR visskaistākā! Deju kolektīvs pasniedz brīnišķīgu dāvanu vadītājai
Foto: Jurģis Rikveilis

Krāsām piesātinātais gadalaiks ik gadu foto jomas lietpratējus izaicina no jauna. Drosmīgu projektu ar sirsnīgu mērķi pērnruden īstenojis fotogrāfs Jurģis Rikveilis.

”Mierīgi un priecīgi, bez rāmjiem un mērķa. Paldies JDK “Vizbulīte” par uzticēšanos un drosmi!” pērnruden tapušās fotogrāfijas piesaka fotogrāfs Jurģis Rikveilis. Turklāt foto sesijai bijis kāds sirsnīgs nolūks.

”Foto sesijas notika pērnruden Siguldas apkaimē, un tā bija deju kolektīva ”Vizbulīte” dāvana vadītājai Indrai jubilejā,” portālam Skaties.lv atklāj fotogrāfs.

Siguldas novada Siguldas pagasta kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte” ļāvies piecām ļoti atšķirīgām foto sesijām visdažādākajās Siguldas vietās.

”Divās foto sesijās meitenes bildējās ar Brigitas Strodas veidotajiem vainagiem, drosmīgi kombinējot ar tautastērpiem,” projekta īpašo ”odziņu” uzsver Jurģis.

Foto

Zīmīgi, ka Jurģim dejošana nav sveša, jo pats dejo tautas deju ansamblī ”Dancis”.

Vairāk ar Jurģa veikumu vari iepazīties viņa Facebook lapā un Instagram profilā.

TOP komentāri

 • Gaujas lībiešu pēctecis
  +4 +4 0

  Gaujas lībiešu pēctecis

  Cik jauki, ka Indra neļauj kodēm sagrauzt fantastiskos "Aiz ezera..." meiteņu tērpus...Ņem, izceļ no pūra lādes un izpurina, ar deju ekselenti nostartē skatē un, sadarbībā ar Jurģi, realizē šādu mistikas, radošuma pilnu foto sesiju....Latvijas valsts simtgades svinību vārdiskā vēstījuma „Es esmu Latvija” cienīgs darbs.... Paldies! Mēs lepojamies!
 • o
 • Rozālija
  +4 +4 0

  Rozālija

  Kur latvju meitas zied,
  Kur latvju dēli dzied,
  Laid mūs tur laimē diet.
  Mūs' Latvijā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl