Komentāri
Latvijā ierodas slavenais Dikāna diētas autors un ekskluzīvi atklāj, kāpēc bieži diētas “nestrādā”
Foto: Scanpix

Šonedēļ Latvijā viesojās slavenais francūzis, Dikāna diētas autors Pjērs Dikāns. Viesojoties Aizputē, dietologs atklāja sava jaunākā pētījuma rezultātus, kas līdz šim vēl nekur nav publicēti. Tie skaidro, kāpēc bieži vien, pat esot uz diētas, neizdodas zaudēt svaru.

”95% cilvēku, kas ieturējuši diētu, agrāk vai vēlāk zaudēto svaru atgūst,” stāsta Pjērs Dikāns. Iemesli tam var būt visdažādākie, tomēr dietologs pamanījis kādu neparastu likumsakarību. Sākot pētīt depresijas cēloņus, tika atklāts serotonīns jeb tā dēvētais laimes hormons. Tā ietekmi Dikāns novērojis arī tievēšanas procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs esam uz šīs zemes, lai būtu laimīgi,” viņš pārliecināts. ”Tāpēc es esmu drošs, ka liekais svars ir laimes problēma.” Savas vizītes laikā Dikāns prezentēja sevis izstrādāto Laimes teoriju.

Jaunā teorija paredz, ka laimes hormonu cilvēkos rodas pie 10 priekšnosacījumiem. Tikai tad, kad tie ir izpildīti, cilvēks var zaudēt svaru.

”Man reiz bija kliente, kura nespēja zaudēt svaru. Viņa bija vadītāja kādā lielā kompānijā, precējusies, ar diviem bērniem. Es viņai pajautāju, cikos viņa ik vakaru pārnāk mājās. Viņa man atbildēja, ka parasti ap deviņiem vai pat desmitiem vakarā, kad bērni jau guļ. Ieteicu viņai censties mājās pārrasties ātrāk. Neticami, bet jau pēc nedēļas viņas diētā bija novērojami vērā ņemami uzlabojumi. Šis ir viens no uzskatāmākajiem piemēriem, tomēr tas lieliski pierāda, kādu iespaidu uz mums atstāj vien no šiem 10 laimīga cilvēka priekšnosacījumiem,” pārliecinās ir Dikāns.

Dikāna jaunatklājums – 10 laimes un veiksmīgas diētas priekšnosacījumi

Foto: Dikāna vizīte Latvijā

Lasi vēl