2 komentāri
Latvijā dibināta “sabiedrība ar neierobežotām spējām” – Lāstu uzlikšana internetā
Foto: Lāstu uzlikšana

Latvijā sākusi darboties “sabiedrība ar neierobežotām spējām”- Lāstu uzlikšana, kura darbības profils ir nolādēšana ar interneta starpniecību, sarunā ar portālu Skaties.lv pauda šā uzņēmuma direktors Armands Leimanis.

Patlaban gan uzņēmums vēl nav reģistrēts Uzņēmumu reģistrā, taču tas tiek pakāpeniski darīts, “pamatā izmantojot telepātiju”, sacīja A. Leimanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lāsta uzlikšana internetā izmaksā aptuveni 50 eiro, taču A. Leimanis pauž, ka interesentu netrūkst. Piemēram, telefoniski jau uzlikts lāsts kāda sarūgtināta puiša bijušajai meitenei, “kura tagad jau noteikti ir aplējusies ar kafiju”.

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka tas, ka pastāv interese par šādu lāstu uzlikšanu, “daudz ko stāsta arī par mūsu sabiedrību”.

Uzņēmuma direktors, jautāts pastāstīt par sevi, atzīst, ka Sātanam kalpo jau ilgi, taču ikdienā darbojas citā jomā – viņš ir ieguvis filozofa un tiesību zinātņu izglītību.

Lūk, ko par uzņēmumu Lāstu uzlikšana teikts tā aprakstā:

Lāstu uzlikšana nodarbojas ar lāstu, neveiksmju un dižķibeļu novietošanu uz Jūsu ienaidniekiem, melkuļiem un citiem oponentiem. To var izmantot arī brīvā laika pavadīšanai, uzliekot lāstu draugiem.

Lāstu uzlikšana piedāvā vairāku veidu lāstus par ļoti pievilcīgām cenām. Testa režīmā iespējams uzlikt “likstas” lāstu, lai pārbaudītu mūsu spējas.
Lāstu uzlikšana darbojas jau vairākus gadus, taču tikai tagad to iespējams izdarīt arī tiešsaistē. Ja esat dzīvē redzējis, ka kādam neveicas, visticamāk tas bija mūsu vai mūsu kolēģu dēļ.
Lāstu uzlikšana palīdzēs Jums attīstīt biznesu, nolādējot konkurentus, vai arī darīs Jūs laimīgus mīlas dzīvē, nolādot savus bijušos draugos vai topošo mīlu, ja tā ir kopā ar kādu citu.
Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl