Latvietes uztaisa parodiju un kļūst par pašmāju interneta hītu!

Pievienot komentāru
Latvietes uztaisa parodiju un kļūst par pašmāju interneta hītu!
Foto: ekrānuzņēmums

Kamēr tiek šmorēti pēdējie katli lielajai Ziemassvētku izēšanās tradīcijai, tikmēr nedrīkst aizmirst par vēl kādu notikumu, kas tuvojas lieliem soļiem – Jaunais gads. Daudziem tieši šie svētki asociējas ne ar ko citu kā lieliskās puišu grupas Steklovata superhītu Novij God, kas savu vietu izcīnīja zem saules jau pirms daudziem gadiem.

Katru gadu tiek uzfilmēta pa kādai jaunai šīs dziesmas (un videoklipa) parodijai, šogad to nolēma darīt arī četras draudzenes – Linda Vilkārse, Karolīna Matrosova, kā arī dvīņu māsas Lauma un Lelde Ozolas. Kā teikts video aprakstā, “tieši šī ir tā īpašā diena, kurā vēlamies likt smaidīt jums un sev. Pavisam iespējams pēc šīs dienas mūsu ģimenes mūs kādu laiku negribēs redzēt, draugi un paziņas izliksies, ka mūs nepazīst… Bet mēs šo darījām ar prieku un daudz smiekliem. Un saka, ka ar pozitīvajām emocijām ir jādalās, vai ne tā?

Foto

Tad, nu lūk! Steklovata savu klipu pasaulē palaida jau 2001. gadā. Šajā laikā tas ir ieguvis lielu popularitāti un ticis parodēts daudz dažādās versijās visā pasaulē. Bet šī ir tā īpašā diena, kurā mēs dalamies ar šo mūsu versiju.

Lai gada nogalē izdodas saprast savus sapņus un apņemšanās. Laimīgu un pozitīvām emocijām bagātu Jauno gadu!”

Video