Latviešu un krievu jaunieši sarīko nežēlīgu kautiņu

83 komentāri

Kāds aculiecinieks uzfilmējis, kā bariņš latviešu un krievu jauniešu attiecības noskaidro pēc sentēvu metodēm – kārtīgi izvillojoties.

No video noprotams, ka pāridarījumu un aizvainojumu, kas pāraudzis atklātā konfliktā ar dūru vicināšanu, sākotnēji risina divi jaunieši džentlmeņu duelī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam ātri tas pārtop nežēlīgā kautiņā, līdz, protams, viens no kaušļiem gūst pārākumu. To acīmredzami neiztur viens no piekautā jaunieša paziņām, kurš ar nodevīgu āķi mēģina atriebties pāridarītājam.

Foto!

Tas izrādās starta šāviens visiem pārējiem, kas, noskatoties kautiņā un uzmundrinot sevi un pārējos ar nenormatīvo leksiku, ir pamatīgi iekarsuši. Tālāk seko tas, ko varētu nosaukt par cīņu bez noteikumiem, – jaunieši cits citam sit, sper, uzbrūk no muguras un saudzētas pat netiek meitenes. Nav gan īsti skaidrs, kurā Latvijas pilsētā tas ir noticis un kur tajā brīdī bija vietējā policija.

Brīdinām, – video redzama vardarbība un dzirdama necenzēta valoda!

Video!

TOP komentāri

 • oak
 • Kristine
  0 0 0

  Kristine

  Man vienalga kas tur vainigs vai ne bet jus kur dzivojiet idiodu bars!Kauns par jusu vecakiem kas nav varejushi izaudzinat normalus bernus bet kautkadus banditus!Kur skatas valdiba un likumu aizstavji visiem jums sastaditu administrativu protokola ar sodu par 1000€ lai nakosh reiz aizmirstu par tadam lietam!Tas pusis zalja t-krekla sasits lidz nezhelibai!Fuj kauns pad Latvieshiem!Un vel filme un liek interneta!Navvarduvienkarshi!Uz kadu koloniju jus visus uz paraudzinashanu.
 • anonīms
  0 0 0

  anonīms

  Ko jūs tur sakat, ka šie jaunieš nevar šajā gadījumā kautiņā aizstāvēt sevi? Ja latv. Saka viss miers bet krievi turpina kauties!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl