5 komentāri
Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai
"Mazāk dzīvot "burbulī", vairāk uz zemes. Spēks ir mūsos, jebkāds,” uzskata astropsiholoģe Kristīne Dunska. (Pexels)

Nepaiet ne dienas, kad ziņu virsrakstos nebūtu tiražēts, ka liela daļa sabiedrības ir uz nabadzības sliekšņa. ”Domāju, ka diezgan liela daļa no tā sauktās latviskās nabadzības teorijas ir stereotipu vadīta,” sarunā ar portālu Skaties.lv pauž astropsiholoģe Kristīne Dunska. Viņa skaidro, kāds labklājības ziņā ir Latvijas liktenis un kā vairot bagātību individuāli.

”Latvijas dzimšanas astroloģiskajā kartē ir redzams kvadrāts un krusts tajā, kas dod Latvijas tautai grūtības, bet arī iespēju tās pārvarēt. Būs vajadzīga neatlaidība, piepūle, darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču latvietis visos laikos ir dzīvojis ģimenei, pieņemot apstākļus, kādi nu ir katrā laikā, izturīgi un spītīgi darot savu, kas arī atspoguļojas astroloģiskajā kartē. Latvietim darbs ir bagātības avots, arī garīgs darbs, ko apliecina arī dainas – Darba māte, Laimes māte, abas vienu ceļu iet…” Skaties.lv norāda astropsiholoģe.

Viņa akcentē, ka valsts horoskops iespaido visu tās tautu kopumā. Tādēļ varbūt ir sajūta, ka pietrūkst pašapziņas, stabilitātes.

”Turklāt uzskats, ka ir slikti, nabadzība, kaut kā nepietiek, tiek nemitīgi producēts un līdz ar to rada tādu iespaidu. Ja cilvēks dzīvo savā ģimenē, nesaskaras ar politiskajiem procesiem, darbojas savā lauciņā, tad viņš ir apmierināts.

Visos laikos cilvēki dzīvoja un izdzīvoja, mīlēja, cieta un radīja jaunu paaudzi, arī tagad. Jautājums, kas ir nabadzība? Ja paraugāmies pasaules kontekstā, vai esam nabadzīgi? Mums viss pietiek. Turklāt jebkas ir laiks, kas pāriet,” nabadzības jautājumu tirzā ezotērikas speciāliste.

Kā Latvija izskatās numeroloģijas kartē? ”Pēc Taro kāršu numeroloģijas Latvijas skaitlis ir 8. Astotais Lielais Taro arkāns – Spēks. Jau nosaukums vien saka, ka esam stipri, spēsim stāties pretī tiem, kuri centīsies apspiest, kā esam līdz šim darījuši. Šī kārts ir garīgā un materiālā apvienojums, enerģijas un stipras enerģētikas kārts.

Kristīne Dunska
Astropsiholoģe

Mums ir spēka vietas un spēka zīmes, ticība un garīga attīstība, valoda, kas izdzīvojusi. Kāda gan tur nabadzība? Spēka kārtī stāvam stabili uz savas zemes, esam cieši saistīti ar dabu, lepni. Jā, ir jāpieliek enerģija, spēks, taču pietiek gan šīs enerģijas, gan spēka,” skaidro Dunska.

”Bagātību vairo ticība tam, ko dari. Mīlēt darbu, lietu, esamību, ko esi izvēlējies. Ja darbs patīk, ja tiek ielikta sirds, tad noteikti būs rezultāts. Lai sirds saka: man tas patīk, es to daru ar gandarījumu, tad būs gan emocionāls piepildījums, veselība un arī materiālais rezultāts. ”Liku bēdu zem akmeņa, pāri gāju dziedādama…” Problēmas risināt ar ticību, ka būs labāk.

Ja mēs savus bērnus jau no agras bērnības garīgi izglītosim, paplašināsim redzes loku, atbalstīsim arī līdzcilvēkus, tā būs labākā investīcija bagātībai nākotnē.

Mazāk dzīvot “burbulī”, vairāk uz zemes. Spēks ir mūsos, jebkāds,” uzskata ezotērikas speciāliste.

Ko darīt, lai vairotu bagātību? Astropsiholoģe rekomendē izvēlēties kādu no dainām, kas sola vajadzīgo rezultātu jeb kādu no lūgšanām, un skaitīt katru rītu, sākot dienu. Tāpat viņa iesaka izmantot latviskās zīmes vai rūnas auglībai, bagātībai, un tās pārzīmēt katru dienu. Noderīgi ir arī veidot afirmācijas, kolāžas, kur redzams vēlamais rezultāts, un novietot tās redzamā vietā.

TOP komentāri

 • Bruno
  +12 +12 0

  Bruno

  Tā jau ir,citam glāze šķiet pa pusei pilna,citam pa pusei tukša.Pie mājas satelīta šķīvis,ap māju nātres plecu augstumā...Bļauj slikta dzīve,pārskatījušies ziepju operas kur visi tikai tusē un paši tā grib.Patiesībā visa pamatā ir darbs,bet tik daudz ir cilvēku kuri labprātāk dzīvo no pabalstiem ne no sava darba...Bļaut jau ir viegli un vai tad tie kas bļauj"ķeriet zagli",vienmēr ir bez grēka?Parasti visskaļāki ir tie kas no siles prom pastumti...
 • mužiks
  +13 +11 -2

  mužiks

  Visi nevar veikli kļūt par astropsiholoģiem,psiholoģiem,gaišreģiem,ekstrasensien,magiem,dziedniekiem,burvjiem,krāsu terapeiti, utt. Savairojušies kā utis kažokā un parazitē uz naivo cilvēku rēķina. Lai man piedod tie, kuriem patiešām ir Dieva dotas spējas, bet, pārsvarā ir skaistu vārdu gvelzēji. Kad nonāk līdz darīšanai,tad čušs vien sanāk. Mūsu mazajai valstiņai daudz par daudz to, kuri sevi dēvē gudrākus par citiem. Šī ir viena galējība, bet ir arī otra, kuru izbauda visi-tie ir valsts izzadzēji un nodokļu naudas šķērdētāji.
 • Irina Kleina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl