Komentāri
Latviešu striptīzdejotāju šovs – viens no gaidītākajiem Erotā
Publicitātes foto

Ziemeļniecisku vīrišķību un dzelžainu atlētiskumu uz Erota skatuves 19. un 20. februārī demonstrēs latviešu striptīzdejotāju apvienība MALE Empire NIGHT out SHOW. Dāmas, saturieties – šovs Lasvegasas stilā atmodinās vēl nebijušu emociju gammu!

Pieņemts uzskatīt, ka skaistākās un seksīgākās sievietes mīt Latvijā, taču vīrieši ne mazākā mērā neatpaliek no dāmām . Vismaz tādi ir MALE Empire NIGHT out SHOW profesionālie striptīzdejotāji, kas piedalīsies šī gada Erotā. Starp citu, tas ir viens no gaidītākajiem priekšnesumiem, norāda erotikas festivāla rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs no puišiem iemieso savu tēlu – no saldā līdz sliktajam zēnam. Varēs redzēt gan akrobātiskus, galvu reibinošus trikus, kas liks uzvirmot sievišķajiem hormoniem, gan pikantu humoru, kas kutinās skatītāju intīmāko sajūtu kārpiņas. Latviešu striptīzdejotāji apgalvo: ”Mēs nebaidāmies domāt ārpus rāmjiem!”

Foto

Lasvegasas stila šovā varēs vērot pavedinošas kustības, kas ietērptas dzīvīgā horeogrāfijā. Vienīgais, ko šovā gandrīz nemaz nevarēs redzēt, ir apģērbs! Priekšnesumā galveno lomu spēlēs spēcīgo un seksapīlo Baltijas puišu ķermeņi, kas iemieso ziemeļniecisku vīrišķību un raupjumu.

MALE Empire NIGHT out SHOW piedāvās vairāku stilu priekšnesumus, kas apmierinās dažādas gaumes – gan tās dāmas, kuras jūk prātā no saulē iedegušiem kovbojiem, kas spējīgi savaldīt pašus mežonīgākos mustangus, gan tās, kuras dod priekšroku ritmiskām deju kustībām un atlētiskiem puišiem ar saplēstiem džinsiem. Šie puiši nemīl uz skatuves atrasties vieni, tāpēc varbūt tieši tu būsi izredzētā, kura varēs kāpt uz skatuves un piedzīvot nebijušas emocijas.

Erots ir ideāli piemērots vecmeitu ballītei vai nerātnām dzimšanas dienas svinībām. Tas noteikti atmodinās jaunas emocijas un ļaus piedzīvot kaut ko atmiņā paliekošu un vienreizēju!

Oficiālais Erots 2016 pre-party naktsklubs Coyote Fly.

Biļetes uz Erots 2016 var iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) un intīmpreču veikalā Kupidons plus, kā arī internetā. Pasteidzies iegādāties biļetes par 14 eiro, jo, tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes kļūs dārgākas!

Erots 2016 norises laiki: 19. un 20. februāris 18.00–03.00.

Erotikas festivālu-izstādi Erots 2016 organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl