Komentāri

Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka top rokas pulkstenis, ir kļuvis par video sensāciju pasaulē. Facebook video kanālā Unilad Tech tas ir skatīts jau vairāk nekā 570 000 reižu.

Kopš video publicēšanas Unilad tech Facebook lapā latviešu Ovi Watch video vienas dienas laikā ir noskatīts vairāk nekā 570 000 reižu, kas ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video. Materiālā ir uzskatāmi atainots, kā tiek izgatavots pulkstenis, sākot no cēlkoka gabala līdz gatavam produktam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ovi Watch koka rokas pulksteņu projekts aizsākās janvārī, kad kompānija sāka pūļa finansējuma kampaņu, kuras laikā tika savākti nepieciešamie līdzekļi, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

WatchBandit ir novērtējuši Ovi Watch pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotājiem pasaulē. Šodien Ovi Watch pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl