Komentāri

Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka top rokas pulkstenis, ir kļuvis par video sensāciju pasaulē. Facebook video kanālā Unilad Tech tas ir skatīts jau vairāk nekā 570 000 reižu.

Kopš video publicēšanas Unilad tech Facebook lapā latviešu Ovi Watch video vienas dienas laikā ir noskatīts vairāk nekā 570 000 reižu, kas ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video. Materiālā ir uzskatāmi atainots, kā tiek izgatavots pulkstenis, sākot no cēlkoka gabala līdz gatavam produktam.

Ovi Watch koka rokas pulksteņu projekts aizsākās janvārī, kad kompānija sāka pūļa finansējuma kampaņu, kuras laikā tika savākti nepieciešamie līdzekļi, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

WatchBandit ir novērtējuši Ovi Watch pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotājiem pasaulē. Šodien Ovi Watch pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl