Komentāri

Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka top rokas pulkstenis, ir kļuvis par video sensāciju pasaulē. Facebook video kanālā Unilad Tech tas ir skatīts jau vairāk nekā 570 000 reižu.

Kopš video publicēšanas Unilad tech Facebook lapā latviešu Ovi Watch video vienas dienas laikā ir noskatīts vairāk nekā 570 000 reižu, kas ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video. Materiālā ir uzskatāmi atainots, kā tiek izgatavots pulkstenis, sākot no cēlkoka gabala līdz gatavam produktam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ovi Watch koka rokas pulksteņu projekts aizsākās janvārī, kad kompānija sāka pūļa finansējuma kampaņu, kuras laikā tika savākti nepieciešamie līdzekļi, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

WatchBandit ir novērtējuši Ovi Watch pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotājiem pasaulē. Šodien Ovi Watch pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl