Komentāri

Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka top rokas pulkstenis, ir kļuvis par video sensāciju pasaulē. Facebook video kanālā Unilad Tech tas ir skatīts jau vairāk nekā 570 000 reižu.

Kopš video publicēšanas Unilad tech Facebook lapā latviešu Ovi Watch video vienas dienas laikā ir noskatīts vairāk nekā 570 000 reižu, kas ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video. Materiālā ir uzskatāmi atainots, kā tiek izgatavots pulkstenis, sākot no cēlkoka gabala līdz gatavam produktam.

Ovi Watch koka rokas pulksteņu projekts aizsākās janvārī, kad kompānija sāka pūļa finansējuma kampaņu, kuras laikā tika savākti nepieciešamie līdzekļi, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

WatchBandit ir novērtējuši Ovi Watch pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotājiem pasaulē. Šodien Ovi Watch pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl