Komentāri

Grupas ”Sus Dungo” soliste un dziesmu autore Diāna Sus mūzikas draugu uzmanībai nodevusi savu jaunāko veikumu – islandiešu grupas ”Kaleo” dziesmas “Save Yourself” kaverversiju, kas ierakstīta un uzfilmēta uz neapdzīvotas salas Daugavā.

“”Kaleo” ir iedvesmojoša islandiešu grupa, un šī dziesma mani īpaši aizkustināja, kad netīšām to dzirdēju radio Reikjavīkā. Vēlējos radīt tādu aranžiju, kas būtu gan ar cieņu pret pašu dziesmu un tās autoru, gan tās oriģinālo video versiju dzīvajam ierakstam, kas filmēts uz ledāja Islandē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Recmore Media” puiši bija gana traki, lai būtu ar mieru ierakstīt dzīvo skaņu Daugavas vidū,” stāsta Diāna Sus.

Gan video, gan skaņa ierakstīta šovasar saullēktā ap pulksten 4 no rīta, piedaloties 16 cilvēku komandai.

“Tas bija gan izaicinājums, gan piedzīvojums ar visu komandu doties nakts tumsā – ar laivām vest ģeneratoru, kameras, instrumentus un noķert īso saullēkta brīdi.”

Video tapis sadarbībā ar ”Recmore Media” un režisori Līvu Vilnīti, galveno producēšanas darbu uzņēmies Matīss Kušķis, bet skaņas ierakstu un miksu – Ēriks Aišpurs.

Video: uz neapdzīvotas salas Daugavā tapušais klips

Dziesmas “Save Yourself” oriģinālversija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl