Komentāri

Grupas ”Sus Dungo” soliste un dziesmu autore Diāna Sus mūzikas draugu uzmanībai nodevusi savu jaunāko veikumu – islandiešu grupas ”Kaleo” dziesmas “Save Yourself” kaverversiju, kas ierakstīta un uzfilmēta uz neapdzīvotas salas Daugavā.

“”Kaleo” ir iedvesmojoša islandiešu grupa, un šī dziesma mani īpaši aizkustināja, kad netīšām to dzirdēju radio Reikjavīkā. Vēlējos radīt tādu aranžiju, kas būtu gan ar cieņu pret pašu dziesmu un tās autoru, gan tās oriģinālo video versiju dzīvajam ierakstam, kas filmēts uz ledāja Islandē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Recmore Media” puiši bija gana traki, lai būtu ar mieru ierakstīt dzīvo skaņu Daugavas vidū,” stāsta Diāna Sus.

Gan video, gan skaņa ierakstīta šovasar saullēktā ap pulksten 4 no rīta, piedaloties 16 cilvēku komandai.

“Tas bija gan izaicinājums, gan piedzīvojums ar visu komandu doties nakts tumsā – ar laivām vest ģeneratoru, kameras, instrumentus un noķert īso saullēkta brīdi.”

Video tapis sadarbībā ar ”Recmore Media” un režisori Līvu Vilnīti, galveno producēšanas darbu uzņēmies Matīss Kušķis, bet skaņas ierakstu un miksu – Ēriks Aišpurs.

Video: uz neapdzīvotas salas Daugavā tapušais klips

Dziesmas “Save Yourself” oriģinālversija

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl