Komentāri

Grupas ”Sus Dungo” soliste un dziesmu autore Diāna Sus mūzikas draugu uzmanībai nodevusi savu jaunāko veikumu – islandiešu grupas ”Kaleo” dziesmas “Save Yourself” kaverversiju, kas ierakstīta un uzfilmēta uz neapdzīvotas salas Daugavā.

“”Kaleo” ir iedvesmojoša islandiešu grupa, un šī dziesma mani īpaši aizkustināja, kad netīšām to dzirdēju radio Reikjavīkā. Vēlējos radīt tādu aranžiju, kas būtu gan ar cieņu pret pašu dziesmu un tās autoru, gan tās oriģinālo video versiju dzīvajam ierakstam, kas filmēts uz ledāja Islandē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Recmore Media” puiši bija gana traki, lai būtu ar mieru ierakstīt dzīvo skaņu Daugavas vidū,” stāsta Diāna Sus.

Gan video, gan skaņa ierakstīta šovasar saullēktā ap pulksten 4 no rīta, piedaloties 16 cilvēku komandai.

“Tas bija gan izaicinājums, gan piedzīvojums ar visu komandu doties nakts tumsā – ar laivām vest ģeneratoru, kameras, instrumentus un noķert īso saullēkta brīdi.”

Video tapis sadarbībā ar ”Recmore Media” un režisori Līvu Vilnīti, galveno producēšanas darbu uzņēmies Matīss Kušķis, bet skaņas ierakstu un miksu – Ēriks Aišpurs.

Video: uz neapdzīvotas salas Daugavā tapušais klips

Dziesmas “Save Yourself” oriģinālversija

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl