3 komentāri

Latviešu čellists Mareks Radzēvičs ieskaņojis lielisku versiju dziedātājas Lady Gaga hitam “Million Reasons”. Ļoti izjusts un aizkustinošs sniegums! 

”Lady Gagas dziesmu izvēlējos, jo tā ļoti patīk manai draudzenei. Tā ir samērā jauna un visbeidzot pašam iepatikās. Tas ir draudzenes nopelns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma nav arī daudz kaverēta, tādēļ nodomāju, ka jātaisa tas, kas nav, lai pasaule būtu krāsaināka,” sarunā ar portālu Skaties.lv dziesmas izvēli pamato Mareks Radzēvičs.

Video: “Million Reasons” Mareka sniegumā

”Vispār man patīk ļoti daudz mūzikas žanru, arī smagā mūzika, tikai to ilgi nevaru klausīties. Visilgāk varu klausīties klasisko vai popinstrumentālo mūziku, kad nevajag dzīvot līdzi vārdiem, kuros ieklausies,” atklāj čellists.

Līdz šim viņš kaverējis arī Leonarda Koena ”Hallelujah” un Rihanna, Kanye, McCartney ”FourFiveSeconds”. 2015. gadā mūziķis izdevis veselu albumu – ”Romantic Cello”.

Foto


Mareks čella spēlē skolojies Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā pie Ditas Baronas. ”Ļoti laba skolotāja! Ja viņa nebūtu bijusi manā dzīvē, visticamāk, ka čellu nespēlētu,” norāda Mareks.

Pēc tam gaitas turpinājis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Bakalaura programmu apguvis pie Māra Villeruša, vēlāk iestājis maģistrantūrā, kuru pabeidzis pie izcilā čellista Ērika Kiršfelda.

Vairāk informācijas par Mareku meklē Youtube un Facebook!

Video: dziesmas oriģināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl