3 komentāri

Latviešu čellists Mareks Radzēvičs ieskaņojis lielisku versiju dziedātājas Lady Gaga hitam “Million Reasons”. Ļoti izjusts un aizkustinošs sniegums! 

”Lady Gagas dziesmu izvēlējos, jo tā ļoti patīk manai draudzenei. Tā ir samērā jauna un visbeidzot pašam iepatikās. Tas ir draudzenes nopelns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma nav arī daudz kaverēta, tādēļ nodomāju, ka jātaisa tas, kas nav, lai pasaule būtu krāsaināka,” sarunā ar portālu Skaties.lv dziesmas izvēli pamato Mareks Radzēvičs.

Video: “Million Reasons” Mareka sniegumā

”Vispār man patīk ļoti daudz mūzikas žanru, arī smagā mūzika, tikai to ilgi nevaru klausīties. Visilgāk varu klausīties klasisko vai popinstrumentālo mūziku, kad nevajag dzīvot līdzi vārdiem, kuros ieklausies,” atklāj čellists.

Līdz šim viņš kaverējis arī Leonarda Koena ”Hallelujah” un Rihanna, Kanye, McCartney ”FourFiveSeconds”. 2015. gadā mūziķis izdevis veselu albumu – ”Romantic Cello”.

Foto


Mareks čella spēlē skolojies Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā pie Ditas Baronas. ”Ļoti laba skolotāja! Ja viņa nebūtu bijusi manā dzīvē, visticamāk, ka čellu nespēlētu,” norāda Mareks.

Pēc tam gaitas turpinājis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Bakalaura programmu apguvis pie Māra Villeruša, vēlāk iestājis maģistrantūrā, kuru pabeidzis pie izcilā čellista Ērika Kiršfelda.

Vairāk informācijas par Mareku meklē Youtube un Facebook!

Video: dziesmas oriģināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl