Komentāri

Visu svēto dienas jeb Halovīna gaidās pašmāju bundzinieks Reinis Reķis savus cienītājus iepriecinājis ar iespaidīgu video, kurā atdzīvojas daiļum daiļi mošķi un zombiji.

Kā jau katru gadu kādā no vispasaules svētku dienām viens no Latvijas atpazīstamākajiem bundziniekiem Reinis Reķis iepriecina ar jaunu bungu solo performanci. Šogad bundzinieks pievērsies Halovīna svētkiem, radot tik traku video, kas atdzīvinājis pat zombijus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ikdienā uzstājos ar dažādiem šoviem un bungu solo, taču reizi gadā vēlos dāvināt visiem kaut ko iepriecinošu un iedvesmojošu. Bungas nosaka manu dzīves ritmu un priecājos, ja varu iekustināt labiem darbiem arī citus. Šis ir tikai sākums – esmu pārliecināts, ka izdosies realizēt arī manu sapni – uzfilmēt bungu solo brīvajā kritienā,” saka mākslinieks.

Video

Video veidojuši Jurģis Rudmiezis un Reinis Janulis. Īpašu paldies bundzinieks saka dejotājām Zanei Gulbinskai, Ketijai Grētai Sabulei, Annai Karlīnai Upmalei, Demijai Tijārei, Riljānai Bormanei, Līnai Kraftei, Annijai Blaževicai, Lindai Šūlmeistarei, Kristīnei Eglītei, Annijai Sabulei.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl