9 komentāri
Latviešiem patīk Klintone tāpēc, ka viņa atgādina Laimdotu Straujumu – šovbiznesa eksperta viedoklis
Privātais arhīvs

Uzzinot, ka par ASV prezidentu kļūs skandalozais Republikāņu partijas pārstāvis Donalds Tramps, Latvijas šovmenis Edgars Toretto aiz sajūsmas nezina, kur likties. Publiskajā sfērā daudz pieredzējušais talants atklāj, kāpēc Latvijai jāpriecājas par Trampa uzvaru.

“Atzīšos, ka klusībā biju cerējis uz Trampa uzvaru. Hilarija Klintone ir demokrāte, pietiek mums to demokrātu murgu!

Ja Hilarija tiktu pie varas, nevienam nebūtu miera. Savukārt Tramps var panākt mieru visā Eiropā un Āzijā,” sarunā ar Skaties.lv savu viedokli pauž Toretto.

Dažādu sfēru eksperts spriež, ka latvieši tā plosās par rezultātiem, jo esot “nozombēti” ar viltīgiem kampaņas līdzekļiem. “Tas jau bija Hilarijas kampaņas mērķis – “nozombēt” pasauli, lai visi būtu pret Trampu. Tā ir demokrātu būtība – zombēt cilvēkus un stāstīt murgus.

Liela daļa uz to uzķeras, diemžēl arī latvieši. Man jau sen skaidrs tas, ka visi labākie viedokļi šajā sakarā atrodami Facebook, ne presē, jo lielie mediji visi tiek izmantoti kā ieroči globālās “nozombēšanas” kampaņās,” savus novērojumus atklāj Toretto.

Pēc Toretto domām, Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās ir sākums gaišākai nākotnei. “Labi, ka demokrāti beidzot ir nost no varas. Eiropu gaida labas pārmaiņas. Ja pie stūres joprojām būtu demokrāti, turpinātos nemiers un agresija pasaulē.

Man ir sajūta, ka Trampam kā uzņēmējam varētu izdoties sakārtot daudzus politiskos jautājumus. Viņš “nāk no cilvēkiem” un viņam ir savādāki uzskati par to, kā jādara lietas,” spriež šovmenis.

Lai arī Tramps tiek zākāts par savu attieksmi pret sievietēm, Toretto kā attiecību eksperts uzsver – tas ir normāli.

“Viņš ir vīrietis, ir normāli, ka vīrieti pievelk sievietes un viņš kaut kā reaģē. Labi, izsakās tā konkrētāk. Un ko gan tas maina? Tas pats Klintons savukārt jau ir apkaunojis Baltā nama kabinetu. Reāli kabinets jau ir piesmiets.

Salīdziniet – izteicieni un reāli darbi! Cerams, ka Trampa gadījumā viss beigsies ar izteicieniem,” tā Toretto.

Viņš spriež, ka latviešiem tā patīk Klintone tāpēc, ka pēc visas savas būtības viņa atgādina Laimdotu Straujumu.

“Hilarija un Laimdota – tas ir viens pret viens. Vai Solvita Āboltiņa. Vienāda muldēšana. Visskumjākais ir tas, ka latvieši uz to uzķeras.

Kas gan latvieši par politikas ekspertiem – pie mums viss šajā jomā ir “pakaļā”. Vai mums vajag pie varas vēl vienu Straujumu vai Āboltiņu?

Tāpēc es no visas sirds biju par Trampu un esmu gandarīts par viņa uzvaru. Un prognozēju, ka amerikāņi vēl būs pateicīgi Trampam,” tā Toretto.

FOTO: kāpēc mēs zinām Toretto

TOP komentāri

 • Hammer
  +2 +2 0

  Hammer

  Nezinu pat kas tas par ākstu. Feisbukā aicina visus pēc kārtas, lai tjip vairotu savu popularitāti, patiešām populāru cilvēku visi aicinātu paši ! Pašizcepts "šovbiznesmenis", kas noteikti sarunājis kārtējo rakstu, savas "popularitātes" celšanai.
 • Digna
 • Helo
  +1 +1 0

  Helo

  Zems IQ = tikai muļķi vienmēr gudri izrunājas.
  Gudrie paklusē un tāpēc nekad neuzvar.
  Veiksmi Amerikāņiem= cilts ir runājusi :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl