Latvieši internetā pasmejas par sieviešu dzelžaino loģiku virtuvē

Komentāri
Latvieši internetā pasmejas par sieviešu dzelžaino loģiku virtuvē
Foto: Pinterest

Par interneta jokdaru klasiku jau kļuvuši jociņi par praktisko latvieti. Nu asprāši nolēmuši spert soli uz priekšu, aplūkojot, cik praktiskas un saimnieciskas ir tieši mūsu daiļā dzimuma pārstāves.

Kādas sievietes stāsts

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nolēmu pagatavot vienkāršus salātiņus, lai iepriecinātu ģimeni. Salāti ar vistu. Tieši bija palikuši daži gabaliņi vārītas vistas, neviens jau tāpat vairs neēdīs. Šajos salātos vajadzīgi ananasi. Izlietoju augļus no bundžas, bet palika sula. Izdzert? Negribu… Izliet? Žēl. Atcerējos viena pīrāga recepti, tur tieši vajadzīga ananasu sula. Uztaisīju pīrāgu. Bet tur bija vajadzīgi tikai olu dzeltenumi, bet baltumi palika. Nemetīsi taču ārā! Ielikt ledusskapī – vienalga pēc tam izmetīšu.

Izdomāju! Var uztaisīt bezē. Viegli, ātri, garšīgi! Bezē izmantoju citrona miziņu. Citrons palika pliks… Ja atstāšu, tas ātri sažūs. Ko darīt ar citronu? Jā! Sanāks garšīga mērcīte salātiem. Salātos izlietoju pusi no sīpola. Bet otra puse guļ un skatās uz mani. Kur to likt? Var pagatavot garšīgu tomātu mērci spageti. Atradu ledusskapī pašas taisītu tomātu sulas burku. Izlietoju pusi. Bet – ko ar pārējo darīt? Žēl, ja aizies postā. Pati vasarā gatavoju. Dabīgs, bez konservantiem, atvērts ilgi neglabāsies.

Drusku padomāju un nolēmu izvārīt boršču. Bet diemžēl mājās nebija bietes. Ātri aizskrēju uz veikalu. Nopirku bietes, kartupeļus, biezpienu, krējumu, zobu pastu, zeķes (ar atlaidi), čības (arī akcija), vairākus iepakojumus ziepes, katram gadījumam. Atpakaļceļā iegāju bankā, tur samaksāju par komunālajiem pakalpojumiem, pie bankas ieskrēju darbnīcā, izņēmu kurpes no remonta, maizes kioskā nopirku bulciņas bērniem skolai sviestmaizēm.

Knapi tiku līdz mājām ar to visu. Pagatavoju boršču. Šoreiz nepievērsu uzmanību, vai kas palika pāri. Iekritu krēslā, mugura sāp, kājas krīt nost, rokas nejūtu…

Sēžu un domāju: “Nenormālā! Labāk būtu izdzērusi to ananasu sulu!”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl