Latvieša bildētu attēlu superzvaigzne Madonna ieliek savā Facebook kontā!

0 Komentāru
Latvieša bildētu attēlu superzvaigzne Madonna ieliek savā Facebook kontā!
Foto: LETA

8. novembrī, Čehijas galvaspilsētā Prāgā, O2 Arēnā, popa karaliene Madonna sniedza savu koncertu Rebel Heart Tour pasaules turnejas ietvaros. Kā tas mēdz notikt, kad pasaules mēroga zvaigznes koncertē kaut kur Latvijas tuvumā, arī uz šo koncertu devās pašmāju fani, un viens no viņiem nākamajā dienā tika īpaši “atalgots”.

“Īsti nezinu, kā tieši bilde tika pārpublicēta. Bildi ieliku savā Instagram profilā uzreiz pēc koncerta. No rīta pamodos un nolēmu ieiet FB [sociālajā vietnē Facebook – red.] un paskatīties vai Madonnas lapā nav ielikts kaut kas no koncerta. Pēkšņi ieraudzīju pārsteigumu – savu bildi Madonnas FB, Instagram un Twitter profilos,” portālam Skaties.lv atklāja Edgars.

https://instagram.com/p/92CHoDGiNU/

“Thank you for having us in your beautiful mystical and mysterious city! We love you Prague! ❤️ #rebelhearttour” -Madonna

Posted by Madonna on Sunday, November 8, 2015

Puisis uzreiz pēc koncerta savos sociālajos tīklos nopublicēja bildi ar pašu popzvaigzni, bet jau nākamajā dienā viņu gaidīja īpašs pārsteigums – Madonnas sociālo tīklu uzturētāji jau bija pārpublicējuši to.

FOTO

0 Komentāru