Latvieša bildētu attēlu superzvaigzne Madonna ieliek savā Facebook kontā!

Komentāri
Latvieša bildētu attēlu superzvaigzne Madonna ieliek savā Facebook kontā!
Foto: LETA

8. novembrī, Čehijas galvaspilsētā Prāgā, O2 Arēnā, popa karaliene Madonna sniedza savu koncertu Rebel Heart Tour pasaules turnejas ietvaros. Kā tas mēdz notikt, kad pasaules mēroga zvaigznes koncertē kaut kur Latvijas tuvumā, arī uz šo koncertu devās pašmāju fani, un viens no viņiem nākamajā dienā tika īpaši “atalgots”.

“Īsti nezinu, kā tieši bilde tika pārpublicēta. Bildi ieliku savā Instagram profilā uzreiz pēc koncerta. No rīta pamodos un nolēmu ieiet FB [sociālajā vietnē Facebook – red.] un paskatīties vai Madonnas lapā nav ielikts kaut kas no koncerta. Pēkšņi ieraudzīju pārsteigumu – savu bildi Madonnas FB, Instagram un Twitter profilos,” portālam Skaties.lv atklāja Edgars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Living for Love

A post shared by e d g a r s (@edgarsgerhards) on

“Thank you for having us in your beautiful mystical and mysterious city! We love you Prague! ❤️ #rebelhearttour” -Madonna

Posted by Madonna on Sunday, November 8, 2015

Puisis uzreiz pēc koncerta savos sociālajos tīklos nopublicēja bildi ar pašu popzvaigzni, bet jau nākamajā dienā viņu gaidīja īpašs pārsteigums – Madonnas sociālo tīklu uzturētāji jau bija pārpublicējuši to.

FOTO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl