Komentāri

Par godu gaidāmajai mūsu valsts 100 gadu jubilejai, tapis kāds interesants projekts, kurā vairāki pazīstami latviešu mūziķi apvienojušies un radījuši 12 dziesmu izlasi. Visas dziesmas iedziedātas latgaliešu valodā.

Šonedēļ no albuma “Celīs, brouļ!” (Celies, brāl!) atrādīts pirmais skaņdarbs, kas ir arī šā projekta tituldziesma “Pīmiņ, bruoļ!”. Tās teksta autors ir Osvalds Kravaļs, bet mūzika sarakstījuši Māris un Valdis Muktupāveli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu izpilda grupas “Prāta vētra” līderis Renārs Kaupers kopā ar “The Sound Poets” solistu Jāni Aišpuru, kā arī Ingaru Gusānu (“Sovvaļnīks”, “Borowa Mc”) un Arnis Slobožaņinu (“Dabasu Durovys”).

Video: 100gadis bolsi – Pīmiņ bruoļ!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl