Komentāri

Par godu gaidāmajai mūsu valsts 100 gadu jubilejai, tapis kāds interesants projekts, kurā vairāki pazīstami latviešu mūziķi apvienojušies un radījuši 12 dziesmu izlasi. Visas dziesmas iedziedātas latgaliešu valodā.

Šonedēļ no albuma “Celīs, brouļ!” (Celies, brāl!) atrādīts pirmais skaņdarbs, kas ir arī šā projekta tituldziesma “Pīmiņ, bruoļ!”. Tās teksta autors ir Osvalds Kravaļs, bet mūzika sarakstījuši Māris un Valdis Muktupāveli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmu izpilda grupas “Prāta vētra” līderis Renārs Kaupers kopā ar “The Sound Poets” solistu Jāni Aišpuru, kā arī Ingaru Gusānu (“Sovvaļnīks”, “Borowa Mc”) un Arnis Slobožaņinu (“Dabasu Durovys”).

Video: 100gadis bolsi – Pīmiņ bruoļ!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl