23 komentāri

Skaties.lv jau vēstīja par asprātīgiem latgaliešu puišiem, kas, strādājot Anglijā lauku darbus, savu ikdienu cenšas padarīt jautrāku, filmējot jautrus video par savām gaitām. Tā nu atkal ir puiši šoreiz uzfilmējuši video, kur rāda, kā labojamas kartupeļu kastes.

”Laba dīna!” mundri uzsauc viens no video galvenajiem varoņiem, norādot, ka tiek filmēts raidījums Vasals Lotgolā, ”un tā, šodīn dīnas kursanti jeb studenti no mousu Latgaļes profesionālās amatnīku skūlas Birzgaļa. Studenti gatavojās nodūt diplomdarbu. Ļoti atbildīgs darbs, kē pareizi sadaudzīt binu, lai nakrīt ārā kartupeļi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Apkārtējie, protams, nespēj valdīt smieklus, bet puisis, kurš uzņēmies vadīt raidījumu Vasals Lotgolā, to dara teicami noskaņojies, un dara savu darbu pilnā nopietnībā, ik pa brīdim plēšot kādu joku. Puišiem acīmredzami ir jāsalabo kartupeļu kastes, nomainot satrunējušos dēlīšus pret jauniem. Dažiem no puišiem darba gaitā kaut kas ir samisējies, un viņi ir gandrīz sapostījuši veselu kartupeļu kasti. Vasals Latgolā vadītājs sašutis viņiem jautā: ”Nu ko jūs darāt, valni?! (..) Trakī!”

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl