Latgaliešu džeki turpina ākstīties un rāda, kā Anglijā labo kastes

23 komentāri

Skaties.lv jau vēstīja par asprātīgiem latgaliešu puišiem, kas, strādājot Anglijā lauku darbus, savu ikdienu cenšas padarīt jautrāku, filmējot jautrus video par savām gaitām. Tā nu atkal ir puiši šoreiz uzfilmējuši video, kur rāda, kā labojamas kartupeļu kastes.

”Laba dīna!” mundri uzsauc viens no video galvenajiem varoņiem, norādot, ka tiek filmēts raidījums Vasals Lotgolā, ”un tā, šodīn dīnas kursanti jeb studenti no mousu Latgaļes profesionālās amatnīku skūlas Birzgaļa. Studenti gatavojās nodūt diplomdarbu. Ļoti atbildīgs darbs, kē pareizi sadaudzīt binu, lai nakrīt ārā kartupeļi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Apkārtējie, protams, nespēj valdīt smieklus, bet puisis, kurš uzņēmies vadīt raidījumu Vasals Lotgolā, to dara teicami noskaņojies, un dara savu darbu pilnā nopietnībā, ik pa brīdim plēšot kādu joku. Puišiem acīmredzami ir jāsalabo kartupeļu kastes, nomainot satrunējušos dēlīšus pret jauniem. Dažiem no puišiem darba gaitā kaut kas ir samisējies, un viņi ir gandrīz sapostījuši veselu kartupeļu kasti. Vasals Latgolā vadītājs sašutis viņiem jautā: ”Nu ko jūs darāt, valni?! (..) Trakī!”

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl