7 komentāri

Turpinoties peldsezonai labības laukos, ar enerģisku video sociālajos tīklos padalījies lauksaimnieks no Bērzpils. Iespējams, izdevība nopeldēties savā labības laukā otrreiz dzīvē nepienāks.

Vairāki plūdu pārņemtās Latgales iedzīvotāji pagājušajā nedēļas nogalē bija lielisks piemērs, kā nenokārt degunu, bet uz dabas katastrofas radītajām sekām palūkoties ar humoru.

Neparasto interneta video bumu ar vienreizējo iespēju nopeldēties labības laukā aizsāka brašais latgalietis, pirmo reizi metoties peldē kviešu laikā. Šī aktivitāte mirklī kļuva par vietējā mēroga interneta sensāciju.

Dienu vēlāk viņa piemēram sekoja divi lopkopji no Vanagiem, kuri par peldvietu izmantoja pārplūdušo pļavu un ūdenī slaidi leca no siena ruļļa.

Šonedēļ neatpaliek vēl kāds vīrs, kurš braši dodas peldē savā labības laukā.

“Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem,” lakoniski video piesaka zemnieks Jānis Kindzulis no Latgales.

Video

Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem

Posted by Jānis Kindzuls on Pirmdiena, 2017. gada 28. augusts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl