7 komentāri

Turpinoties peldsezonai labības laukos, ar enerģisku video sociālajos tīklos padalījies lauksaimnieks no Bērzpils. Iespējams, izdevība nopeldēties savā labības laukā otrreiz dzīvē nepienāks.

Vairāki plūdu pārņemtās Latgales iedzīvotāji pagājušajā nedēļas nogalē bija lielisks piemērs, kā nenokārt degunu, bet uz dabas katastrofas radītajām sekām palūkoties ar humoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparasto interneta video bumu ar vienreizējo iespēju nopeldēties labības laukā aizsāka brašais latgalietis, pirmo reizi metoties peldē kviešu laikā. Šī aktivitāte mirklī kļuva par vietējā mēroga interneta sensāciju.

Dienu vēlāk viņa piemēram sekoja divi lopkopji no Vanagiem, kuri par peldvietu izmantoja pārplūdušo pļavu un ūdenī slaidi leca no siena ruļļa.

Šonedēļ neatpaliek vēl kāds vīrs, kurš braši dodas peldē savā labības laukā.

“Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem,” lakoniski video piesaka zemnieks Jānis Kindzulis no Latgales.

Video

Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem

Posted by Jānis Kindzuls on Pirmdiena, 2017. gada 28. augusts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl