7 komentāri

Turpinoties peldsezonai labības laukos, ar enerģisku video sociālajos tīklos padalījies lauksaimnieks no Bērzpils. Iespējams, izdevība nopeldēties savā labības laukā otrreiz dzīvē nepienāks.

Vairāki plūdu pārņemtās Latgales iedzīvotāji pagājušajā nedēļas nogalē bija lielisks piemērs, kā nenokārt degunu, bet uz dabas katastrofas radītajām sekām palūkoties ar humoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparasto interneta video bumu ar vienreizējo iespēju nopeldēties labības laukā aizsāka brašais latgalietis, pirmo reizi metoties peldē kviešu laikā. Šī aktivitāte mirklī kļuva par vietējā mēroga interneta sensāciju.

Dienu vēlāk viņa piemēram sekoja divi lopkopji no Vanagiem, kuri par peldvietu izmantoja pārplūdušo pļavu un ūdenī slaidi leca no siena ruļļa.

Šonedēļ neatpaliek vēl kāds vīrs, kurš braši dodas peldē savā labības laukā.

“Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem,” lakoniski video piesaka zemnieks Jānis Kindzulis no Latgales.

Video

Arī es izmantoju izdevību nopeldēties kādā no saviem labības laukiem

Posted by Jānis Kindzuls on pirmdiena, 2017. gada 28. Augusts

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl