Laivotāji izaicina Amatas krāces

Komentāri

Vidzemē šodien, 3. martā, bijuši gana mainīgi laikapstākļi – saulains laiks mijās ar lietu un vēju. Taču tas neatturēja ūdens sporta entuziastus iekarot krāčainos Amatas ūdeņus.

Amatas krastos šodien rosījās gan kanoe laivu, gan piepūšamo laivu entuziasti – visiem galvā ķiveres, kā arī uzvilktas drošības vestes. Upe pavasara laikā ir neprognozējama, līdz ar to arī bīstama. Pēdējā 52 gada laikā, kopš šeit notiek pavasara ūdens sacensības, bijuši arī nelaimes gadījumi, taču šodien viss noritēja mierīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

 

Šogad sacensībās piedalījās ap 40 laivu, kas gan salīdzinoši mazs dalībnieku skaits. Organizatori norāda – pie vainas, iespējams, ir gan aukstais un nepatīkamais laiks, taču vēl vairāk uz sver uz faktu, ka vēl tikai pagājušajā nedēļā Amatā esot bijis ļoti zems ūdens līmenis, tā apdraudot sacensību norisi vispār. Tomēr sastaptie un aptaujātie sacensību dalībnieki izskatījās gana mundri un priecīgi par iespēju izbaudīt ūdens priekus!

Vairāk skaties video!

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl