Laivas varat atstāt mājās, jeb daži Prāta vētras padomi, ko iesākt koncerta dienā!

Pievienot komentāru
Laivas varat atstāt mājās, jeb daži Prāta vētras padomi, ko iesākt koncerta dienā!
Foto: Skaties.lv, F64

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – 29. augusts, Prāta vētra noslēdz savu, nu jau kārtējo Latvijas koncerttūri – 7 soļi svaiga gaisa. Portāls Skaties.lv no pašas grupas dalībniekiem – ģitārista Jāņa Jubalta un bundzinieka Kaspara Rogas – vēlējās noskaidrot, ko der ielāgot šodien, koncerta dienā, lai vakara pasākums būtu neaizmirstams.

“Noteikti derētu labi izgulēties, jo koncertā būs nepieciešams ļoti daudz enerģijas. Pie tā visa jābūt arī sausām, tīrām rokām – lai nebūtu sasvīdušas. Tas ir ļoti svarīgi, jo tad cilvēks nervozē!” stāsta Jubalts, kuru smejoties pārtrauc Roga: “Nepieciešams izkalt balsi un ņemt līdzi savu dziedamo grāmatu. Un ko vēl!? Par pārējo rūpēsimies mēs!” Grupas ģitārists, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, faniem iesaka arī kājas turēt siltumā, sildot tās ar siltām zeķītēm. “Airi un laivas atstājiet mājās, to līdzi neņemiet!”

FOTO

Šodien, 29. augustā, grupa Prāta vētra ar koncertu Rīgā noslēgs šīs vasaras koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa, kuru jau ir izbaudījuši 50 000 cilvēku Jelgavā, Ventspilī un Valmierā. Biļetes tirdzniecībā nopērkamas eKase.lv un t/c Spice, cena – 25 eiro. Fanu un VIP zonu biļetes ir izpārdotas. Biļešu cena pie ieejas būs 30 eiro.