Laipni lūdzam Sibīrijā!

Komentāri

Ziemas aukstas, taču vasaras – ļoti karstas. Kas to būtu domājis, vai ne? Bet šim Krievijas reģionam ir vēl daudz visādu interesantu fenomenu. Viens no tiem – dažās minūtēs temperatūra var nokristies pat par 20 grādiem (šajā gadījumā – no +41 uz +21 grādu pēc Celsija), kā arī otrs, kad šķiet, ka debesis tūlīt no gaisa nokritīs.

Iedomājies, ir skaista jūlija pēcpusdiena (īstenībā mums nemaz nav jāiedomājas, jo vismaz šis mēnesis mūs lutina ar lieliskiem laikapstākļiem), bezrūpība un pludmales prieki sit augstu vilni. Te pēkšņi šķiet, ka no Harija Potera filmas ir izkāpuši Atprātotāji (sliktie tēli, kas stāstā sargā burvju cietumu Azkabanu un ar savu “atprātotāja skūpstu” pēc pavēles spēj izsūkt dvēseli), jo ļoti ātri paliek salti.

Tieši tas notika Novisibirskā, kad ļoti strauji saulainas, karstas dienas viss pārvērtās īstā murgā – sākumā gaisa temperatūra no svelmainajiem +41 nokritās līdz +21, bet tad “pieslēdzās” arī debesis, kas sāka gāzt lejā milzīgus krusas graudus. Kā tas notika, skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl