Laimesti loterijās un prēmijas par labi padarītu darbu. Ko zvaigznes sola jūnijā?

2 komentāri

Vasaru ieskandina jaunas iespējas, turklāt vairākās horoskopa zīmēm papardes ziedu mēnesis izskatās patīkams sirds lietām un romantiskiem piedzīvojumiem, kā arī maciņam. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

Auns

Vasaru ieskandina jaunas iespējas. Jūnijs sāksies ar kārdinošām ziņām vai dažu labu vilinošu piedāvājumu, kas var palīdzēt mainīt ierasto dzīves plūsmu. Nenoslinko un nenoguli iespēju virzīt savu dzīvi uz labo pusi. Viss, kas ir vajadzīgs – uzmanība un modrība.

Jūnija vidus ir ideāls laiks, lai mērotu tuvākus un tālākus profesionālos ceļus, kuri izrādīsies droši un veiksmīgi. Darbā šomēnes vari lolot cerības uz lielākiem ienākumiem, pateicoties ārvalstu klientiem un sadarbības partneriem. Esi mierīgs, saņemot verbālu uzbrukumu savai profesionālajai reputācijai no kādas amatpersonas, kas neatstās nekādas destruktīvas sekas un pāries kā vasaras lietusgāze. Esi piesardzīgs, tiekoties ar cilvēkiem, kuri izraisa pastiprinātu interesi par tavu nodarbošanos vai uzņēmumu. Nāksies saskarties ar mēģinājumiem ietekmēt plānus saistībā ar kustamo vai nekustamo īpašumu.

Ģimenē var samilzt kāds augonis, kuru vajadzēs likvidēt, nekavējoties izmantojot samērā radikālas metodes. Problēmas ģimenē būs saistītas ar emocionāliem aizvainojumiem vai zaudējumu, kuru būs grūti pārdzīvot. Ap Līgo laiku dzimtā gaidāmi vairāki iepriecinoši notikumi saistībā ar bērna piedzimšanu vai lielām svinībām bērna dzīvē. Tavos attiecību labirintos var iemaldīties kāda agrāk neredzēta būtne, kurai palīdzēsi rast ceļu uz savu sirdi. Saulgriežu rituālu laiks tam var nākt par labu!

2 komentāri