2 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Vasaru ieskandina jaunas iespējas. Jūnijs sāksies ar kārdinošām ziņām vai dažu labu vilinošu piedāvājumu, kas var palīdzēt mainīt ierasto dzīves plūsmu. Nenoslinko un nenoguli iespēju virzīt savu dzīvi uz labo pusi. Viss, kas ir vajadzīgs – uzmanība un modrība.

Jūnija vidus ir ideāls laiks, lai mērotu tuvākus un tālākus profesionālos ceļus, kuri izrādīsies droši un veiksmīgi. Darbā šomēnes vari lolot cerības uz lielākiem ienākumiem, pateicoties ārvalstu klientiem un sadarbības partneriem. Esi mierīgs, saņemot verbālu uzbrukumu savai profesionālajai reputācijai no kādas amatpersonas, kas neatstās nekādas destruktīvas sekas un pāries kā vasaras lietusgāze. Esi piesardzīgs, tiekoties ar cilvēkiem, kuri izraisa pastiprinātu interesi par tavu nodarbošanos vai uzņēmumu. Nāksies saskarties ar mēģinājumiem ietekmēt plānus saistībā ar kustamo vai nekustamo īpašumu.

Ģimenē var samilzt kāds augonis, kuru vajadzēs likvidēt, nekavējoties izmantojot samērā radikālas metodes. Problēmas ģimenē būs saistītas ar emocionāliem aizvainojumiem vai zaudējumu, kuru būs grūti pārdzīvot. Ap Līgo laiku dzimtā gaidāmi vairāki iepriecinoši notikumi saistībā ar bērna piedzimšanu vai lielām svinībām bērna dzīvē. Tavos attiecību labirintos var iemaldīties kāda agrāk neredzēta būtne, kurai palīdzēsi rast ceļu uz savu sirdi. Saulgriežu rituālu laiks tam var nākt par labu!

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl