Komentāri
Laimas šokolādes muzejs gada jubilejā piedāvā šokolādes rotu izstādi
"Laima" šokolādes muzejs. (Foto: Ieva Lūka, LETA)

Visu decembri Laimas šokolādes muzejā, svinot gada dzimšanas dienu, skatāmas piecas Ziemassvētku izrādes bērniem ar burvju mākslinieka Dantes Pecolli junior piedalīšanos. Pirmo reizi Laimas šokolādes muzeja apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī grieķu šokolādes meistara chocolatier Manoša Hatzidaka šokolādes rotu izstādi, informē muzeja pārstāve Maija Dulle-Sūniņa.

“Šogad decembris Laimas šokolādes muzejam ir īpašs svētku laiks – ne tikai gaidot Ziemassvētkus, bet arī atzīmējot muzeja pirmo gada jubileju. Šajos svētkos vēlamies dāvāt Mīlestību un pozitīvas svētku emocijas mūsu muzeja apmeklētājiem, piedāvājot interesantu aktivitāšu programmu, lai ikviens var izbaudīt un radīt sev patiesu svētku sajūtu,” stāsta muzeja vadītāja Dace Reisone-Sondore. ”Pirmo reizi muzejā būs apskatāma šokolādes rotu izstāde, skaisti izrotāta Ziemassvētku egle un pat kamīns. Savukārt bērniem sarūpēta īpaša svētku izrāde ar jauno burvju mākslinieku Danti Pecolli, kas pārsteigs izrādes apmeklētājus ar dažādiem burvju trikiem, uzburot konfektes un pat Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu.”

Laimas šokolādes muzejā līdz 23. decembrim apskatāmas īpašas šokolādes rotas. Garšīgo rotu autors ir šokolādes meistars Manošs Hatzidakis no Grieķijas. Kopumā šokolādes rotu izstādes ekspozīcijā aplūkojamas 45 šokolādes rotas, kas gatavotas no Laimas tumšās šokolādes. Šokolādes gredzenu, auskaru, diadēmas un pat cepures pagatavošanā izmantoti 2 kg šokolādes.

Laimas šokolādes muzejs piedāvā pieteikties un apmeklēt piecas izrādes ar īpašu svētku programmu Šokolādes Ziemassvētki, kur Ziemassvētku sajūtas radīs kakao smarža, šokolādes garša un burvju mākslinieka Dantes Pecolli uzstāšanās. Dante burvju trikus apguvis kopā ar saviem vecākiem Daci un Enriko Pecolli, bet šajā reizē mazos skatītājus mēģinās pārsteigt tikai un vienīgi paša spēkiem.

Izrādes notiks 17., 18., 19., 20. un 21. decembrī plkst. 11.00. Pasākumu ieteicams apmeklēt no trīs gadu vecuma, pasākuma ilgums 2,5h. Ieejas kartes cena – bērnam 11 eiro, pieaugušajam 19 eiro un ģimenes biļete 49 eiro. Informācija un biļešu rezervācija pa tālruni: +371 27868067. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Laimas šokolādes muzejs būs slēgts 5. un 17. decembrī, savukārt Ziemassvētku izrāžu dienās no 18. līdz 21. decembrim muzeja apmeklētājus gaidīsim no 14.00 līdz 19.00. Muzejs būs slēgts arī Ziemassvētku brīvdienās – 24., 25. un 26. decembrī, bet 31. decembrī muzejs būs atvērts no 10.00-16.00, 1. janvārī muzejs būs slēgts. Ikdienā muzejs strādā katru dienu, izņemot pirmdienas, no plkst. 10:00 līdz 19:00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl