”Lai Dievs stāv mums klāt!” Astrologs brīdina par postu, kas sagaida vasaras turpinājumā

Līdz ar melno piektdienu sākusies saspringtu aptumsumu sērija, kas noslēgsies vien augusta beigās. ”Gaidāms karmisku notikumu piesātināts vasaras turpinājums, ko pavadīs daudz skandalozu, neparastu notikumu un to jaudīga izlāde negadījumos, kaitniecībā un pat katastrofās. Sargiet katrs pats sevi, un lai Dievs stāv mums klāt!” brīdina astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Gju

  Gju

  Shis pats umnjiks vienreiz paredzēja ļoti miermīlīgu un jauku draudzīgu un stabilu laiku visā eiropā ....tieshi dazhas dienas vēlāk pienāca 13 novembris 2015....
 • WONDER_WHY

  WONDER_WHY

  Astrologi ir prasti krāpnieki. Tādi paši viltus ziņu drukātāji kā raspopovs un neids.
  • Susurs

   Susurs

   Neraksti muļķības. Man 13 jūlijā gāja bojā avārijā tuvinieks..
   • Susurs

    Susurs

    Iepējama neuzmanība, bet nu neko nevar zināt..
 • Lase

  Lase

  Jo mēs vairāk lasīsim šīs stulbības,jo tas Baņķis saņems vairāk naudu.Viņa peļņa ir atkarīga no lasītā cilvēka skaita.Visi šie biedētāji ir krāpnieki, kuri nestrādā izdomā visādus pekstiņus unparto saņem naudu!
  • tukša muca

   tukša muca

   Nu ja tas viss arī taisnība,tad ko tas Baņķa raksts un tautas baidīšana te līdzēs!!!! Ko vispār atļauj viņam tracināt tautu!!! Kam šīs lietas ir interesantas un kas tam tic un kam tas ir kvajadzīgs,tas pats atradīs šo pravietotāju un noskaidros ko vēlas!!! KĀPĒC ATĻAUJ TRACINĀT SABIEDRĪBU,ĪPAŠI GADOS VECĀKUS CILVĒKUS!!!! Nekad nav piepildījušās Baņķa ikdienas laika prognozes, kur vēl tik globālas lietas! Bet ja arī dabā viss notiks,tad tikai ta, kā paredzēts dabā,ne jau kā Baņķis pareģos! Vienkārši pelna naudu gudrais astrologs !!!
 • Ku ku
 • Jānis Grīnbergs

  Jānis Grīnbergs

  Par šitādiem debīliem pareģojumiem būtu vienkārši jāsoda. To pamats ir cilvēkus piespiest iet baznīcā un lūgt to kurš nemaz nepastāv.Katrs cilvēks ir sev dievs un soģis,jo katra paša rokās ir viņa liktenis! Šito cilvēku musināšznu uz nepārdomātu rīcību būtu vienkārši jāsoda!
 • ...

  ...

  Ko tas debiliķis pīpē? Viņu vajadzētu pārbaudīt attiecīgajām institūcijām!!!!
 • in

  in

  Dievs,tiešām palīdzi-cik var visu šo publicēt-un kur skaties-negativs-maligina lej mēslus-daudzi lej mēslus par dziesmusvetkiem-prezidentu-nu negribas vispār neko vairs lasīt-jālaiž dators atvaļinājumā...
 • Es. ..

  Es. ..

  Riebjas visi tie murgi_ ka tikai ko negatīvu paredzēt. ..šausmīgākais gudrinieks. ..un ja nepiepildīsies viņa nelaimju saraksti? Ko tad?
 • Zobārsts

  Zobārsts

  Pats sarunā problēmas, tad Dievu sauc palīgā. Muļķīgi un lēti....
 • Atceros

  Atceros

  Atkal? Tikko par sito murgu jau rakstījāt! Lai visi astrologi iet dillēs. Rakstu vēlreiz- sovasar vēl būs daudz superīgi notikumu- kāzas, dzims bērni, cilvēki priecāsies koncertos, baudīs brīniskīgas, siltas naktīs un karstas dienas. Un smaidīs un priecāsies- par sasniegumiem darbā, par to, kā bērni aug. Bet tie astrologi, lai tup ieslēgusies 4 sienās un nelien ārā, jo visa Latvija uz viniem ir dusmīga- ka nebabū ar kāju pa dupsi! Skaties.lv- nu, tak padomājat, KO publicējat. Saprotu, ka zurnālisti atvalinājumos, bet vai tā vajag?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!