Lācīšu ēra ir beigusies! No Ventspils šosejas ”rotaļlietu koka” palicis tikai celms

19 komentāri
Lācīšu ēra ir beigusies! No Ventspils šosejas ”rotaļlietu koka” palicis tikai celms
Skaties.lv/Aiva Znotiņa

Pirmdienas, 15. maija, rīts nāk ar skumīgām ziņām no šoferīšiem, kuri, dodoties savās ikdienas gaitās, brauc pa Rīgas-Ventspils šoseju. Ir pavisam likvidēts mītiem apvītais ”rotaļlietu koks”, kurš garāmbraucēju acis priecēja vairāk nekā gadu.

“Nogāztā koka vairs nav, nav arī rotaļlietu. Tajā vietā palicis tikai liels celms,” Skaties.lv pirmdienas rītā ziņo šoferis Dainis.

Vīrietis pa Ventspils šoseju ik dienas regulāri brauc savās darba gaitās un neslēpj, – interesantais koks viņam allaž licis pasmaidīt un radījis prieku visai dienai.

“Šorīt, ieraugot tukšo vietu, raudiens nāk. Ļoti žēl, ka tik smuka vieta iznīcināta. Kāpēc? Koks bija tik skaists!

Man kā šoferim tas nekādi netraucēja. Novēršot uzmanību no ceļa? Muļķības. Tad jau uzmanību var novērst jebkura māja, cilvēki ceļa malā. Koks bija skaists, un man kā šoferim tas pat palīdzēja – pozitīvs uzmundrinājums visai dienai, kas ik rītu liek pasmaidīt,” spriež Dainis.

Par to, ka kāds auto sāk mantiņu novākšanu, ziņoja jau pagājušonedēļ. Lasi šeit!

Foto: koka likvidēšana

Taču skaidrs, ka tik vienkārši viss nebeigsies. Kā atklāj Dainis, pie vientuļā celma jau esot noliktas pāris mantiņas. Ļaudis internetā jau šūmējas par ”rotaļlietu koka” likvidēšanu un ir paziņojuši, ka šo objektu likvidēt nebūs.

Kā koks izveidojies? Lasi tā noslēpumu te!

“Jau tā tik maz prieka mums ikdienā, bet te vēl izdomājuši atņemt šo! Nekas, izveidosim blakus jaunu “Lāču koku”,” apņēmības pilnu paziņojumu, kurš guvis plašu atbalstu, izplatījis kāds Skaties.lv lasītājs.

Foto: neparastais koks