Labvēlīgais tips izdod ”grila dziesmu” Nianses

1 komentārs

Grupa Labvēlīgais tips iepriecina savus fanus ar jaunu singlu Nianses un cer, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju.

”Dziesma dziedama pie ugunskura vai grila. Dažādās kompānijās vai pat vienatnē, jo kaut ko lipīgāku, kā arī vēl absurdāku piedziedājuma minimālisma ziņā izdomāt laikam vairs nevar,” akcentē mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par dziesmas melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Par tekstu atbildība jāuzņemas Andrim Freidenfeldam. To visu skaņās iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no Labo ierakstu studijas.

Pēc ilgāka pārtraukuma Labvēlīgais tips izveidojis dziesmai arī videoklipu, kuru nofilmēja un samontēja Mikus Druķis un Dāvis Jansons. Mīmu lomās Andris Apinis un Pēteris Rimšs. Fimēts Carnikavā un Ronalda Šulca fotostudijā.

Grupas Labvēlīgais tips vienīgais publiskais koncerts šovasar notiks 11. jūlijā Zvejnieksvētkos Rojā.

Atgādinām, jauno programmu Brīvības nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors un 18. novembrī Arēnā Rīga. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl