Labas ziņa! Skaties.lv jau vairāk nekā 10 000 sekotāju

Komentāri
Labas ziņa! Skaties.lv jau vairāk nekā 10 000 sekotāju
Foto: Flickr.com

Nav pagājis vēl ne gads, kad Skaties.lv jau var lepoties ar vairāk nekā 10 000 draugiem un sekotājiem portālā draugiem.lv.

Tas patiesi priecē, ja mēs, Skaties.lv, esam varējuši uzrakstīt, parādīt, pastāstīt 10 000 cilvēkiem kaut ko tādu, lai viņi nospiestu podziņu ”sekot”, tā pasakot, ka Skaties.lv ir radījuši foršas lietas. Mēs aiz prieka un lepnuma pat esam mazliet uzpūtušies un piesarkuši! Vēlamies Jums visiem pateikties, ka esat mūs atbalstījuši Skaties.lv vēl pirmajā dzīves gadiņā! Paldies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt 10 000 ir ne tikai apaļš, bet arī visnotaļ solīds skaitlis. Mēs centīsimies, lai mūsu visu kopā ir vēl vairāk! Bet gribam arī pasniegt nelielu pārsteiguma balvu kādam no jau esošajiem mūsu 10 000 draugiem. Tāpēc ej uz draugiem.lv, atver Skaties.lv profilu un pie ieraksta par 10 000 sekotājiem, ieraksti – kurš no pēdējo laiku materiāliem Tev paticis visvairāk. Mēs izlozēsim vienu no komentētājiem un pasniegsim balvu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl