Komentāri
Labas audzināšanas ABC – “likumi”, kas liks pasmaidīt
Foto: Skaties.lv

Meitenēm un sievietēm jāapzinās, ka vējš dažkārt planda un saceļ svārkus un kleitas. Tādēļ, braucot ar velosipēdu, vienmēr atbilstoši jāapģērbjas – šādi skan viens no 1978. gada grāmatā lasāmiem labas uzvedības likumiem.

Tava uzvedība ir tavs spogulis. Tam spilgtu apliecinājumu var rast 1978. gadā izdevniecībā Liesma klajā nākušajā Irēnas Gumovskas grāmatā Labas audzināšanas ABC. Maldās tie, kuri uzskata, ka laba uzvedība ir vecmodīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Laba audzināšana un prasme veidot attiecības ar citiem cilvēkiem nodrošina mums vismaz pusi dzīves panākumu,” raksta grāmatas Labas audzināšanas ABC autore. Lai arī kopš grāmatas izdošanas pagājuši gandrīz 40 gadi, nomainījusies mode, sociālā iekārta un šķietami vaļīgāki kļuvuši morāles principi, mēs tomēr gribam ticēt, ka priekšstati par labi audzinātu cilvēku palikuši nemainīgi. Tiesa, grāmatā atrodama virkne noteikumu, kas šodien liek pasmaidīt.

Piedāvājam interesantāko labas audzināšanas likumu esenci jeb rekomendācijas, kā pareizi uzvesties lielveikalā, kinoteātrī, restorānā, ciemos un ko tērpt mugurā, ja brauc ar velosipēdu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl