Labā Dabā varēs oficiāli apprecēties

Komentāri

Festivāla Laba Daba laikā pāriem būs iespējams savas attiecības reģistrēt oficiāli. Šis ir pirmais gadījums Latvijas mūzikas festivālu vēsturē.

”Mēs esam par ģimenēm! Vēlmi apprecēties Labā Dabā ir izteicis mīlošs pāris! Viņu sapnis piepildīsies – kāzas Labā Dabā būs! Ar prieku un labiem notikumiem vajag dalīties, tāpēc aicinām pieteikties arī citus pārus, kuri vēlētos sarakstīties pie mums festivālā.” Festivāla rīkotāji vēsta sociālajā tīklā Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivālā sarakstīšanās ceremoniju vadīs Līgatnes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Visi pāri, kuru attiecībās valda labdabīga saskaņa un kuri nobrieduši un gatavi spert nākamo soli savā kopdzīvē, aicināti pieteikties līdz 1. jūlijam (ieskaitot), sūtot ziņu uz e-pastu austra@labadaba.lv. Austra būs gatava sniegt arī sīkāku informāciju.

”Mums ir bezgala daudz jauku piemēru, sākot jau no festivāla pirmsākumiem – organizēti un neorganizēti bildinājumi, un mīlošās ģimenēs aug mazuļi, kurus sauc par Labas Dabas mazuļiem, – tagad ir pienācis laiks ”jā” vārdam!” akcentē festivāla komanda.

Atgādinām, ka laulību var reģistrēt pēc mēneša un vienas dienas, kad beidzies izsludināšanas laiks, tādēļ, piemēram, festivāla laikā pirmo reizi sastapušās sirdis netiks reģistrētas oficiālai kopdzīvei.

Festivāls Laba Daba notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam Ratniekos Līgatnē.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl