Labā Dabā varēs oficiāli apprecēties

Komentāri

Festivāla Laba Daba laikā pāriem būs iespējams savas attiecības reģistrēt oficiāli. Šis ir pirmais gadījums Latvijas mūzikas festivālu vēsturē.

”Mēs esam par ģimenēm! Vēlmi apprecēties Labā Dabā ir izteicis mīlošs pāris! Viņu sapnis piepildīsies – kāzas Labā Dabā būs! Ar prieku un labiem notikumiem vajag dalīties, tāpēc aicinām pieteikties arī citus pārus, kuri vēlētos sarakstīties pie mums festivālā.” Festivāla rīkotāji vēsta sociālajā tīklā Facebook.

Festivālā sarakstīšanās ceremoniju vadīs Līgatnes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Visi pāri, kuru attiecībās valda labdabīga saskaņa un kuri nobrieduši un gatavi spert nākamo soli savā kopdzīvē, aicināti pieteikties līdz 1. jūlijam (ieskaitot), sūtot ziņu uz e-pastu austra@labadaba.lv. Austra būs gatava sniegt arī sīkāku informāciju.

”Mums ir bezgala daudz jauku piemēru, sākot jau no festivāla pirmsākumiem – organizēti un neorganizēti bildinājumi, un mīlošās ģimenēs aug mazuļi, kurus sauc par Labas Dabas mazuļiem, – tagad ir pienācis laiks ”jā” vārdam!” akcentē festivāla komanda.

Atgādinām, ka laulību var reģistrēt pēc mēneša un vienas dienas, kad beidzies izsludināšanas laiks, tādēļ, piemēram, festivāla laikā pirmo reizi sastapušās sirdis netiks reģistrētas oficiālai kopdzīvei.

Festivāls Laba Daba notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam Ratniekos Līgatnē.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Lasi vēl