Labā Dabā varēs oficiāli apprecēties

Komentāri

Festivāla Laba Daba laikā pāriem būs iespējams savas attiecības reģistrēt oficiāli. Šis ir pirmais gadījums Latvijas mūzikas festivālu vēsturē.

”Mēs esam par ģimenēm! Vēlmi apprecēties Labā Dabā ir izteicis mīlošs pāris! Viņu sapnis piepildīsies – kāzas Labā Dabā būs! Ar prieku un labiem notikumiem vajag dalīties, tāpēc aicinām pieteikties arī citus pārus, kuri vēlētos sarakstīties pie mums festivālā.” Festivāla rīkotāji vēsta sociālajā tīklā Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivālā sarakstīšanās ceremoniju vadīs Līgatnes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Visi pāri, kuru attiecībās valda labdabīga saskaņa un kuri nobrieduši un gatavi spert nākamo soli savā kopdzīvē, aicināti pieteikties līdz 1. jūlijam (ieskaitot), sūtot ziņu uz e-pastu austra@labadaba.lv. Austra būs gatava sniegt arī sīkāku informāciju.

”Mums ir bezgala daudz jauku piemēru, sākot jau no festivāla pirmsākumiem – organizēti un neorganizēti bildinājumi, un mīlošās ģimenēs aug mazuļi, kurus sauc par Labas Dabas mazuļiem, – tagad ir pienācis laiks ”jā” vārdam!” akcentē festivāla komanda.

Atgādinām, ka laulību var reģistrēt pēc mēneša un vienas dienas, kad beidzies izsludināšanas laiks, tādēļ, piemēram, festivāla laikā pirmo reizi sastapušās sirdis netiks reģistrētas oficiālai kopdzīvei.

Festivāls Laba Daba notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam Ratniekos Līgatnē.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl