Laba Daba – festivāls cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Pievienot komentāru
Laba Daba – festivāls cilvēkiem, kas pagriež pasauli!
Foto: F64

Jau nākamās nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. augustam, Līgatnes Ratniekos notiks starptautisks mūzikas festivāls Laba Daba. Šogad festivāls notiks astoto gadu. Lūk, tikpat daudz iemeslu, kādēļ noteikti apmeklēt Labu Dabu.

Mūzika no 10 valstīm

Trīs dienu laikā uz sešām festivāla skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 80 mūzikas grupas un dīdžeju apvienības no Amerikas, Vācijas, Lielbritānijas, Islandes, Horvātijas, Izraēlas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas, kā arī plašākais Latvijas mūzikas grupu piedāvājums.

Bagātīgs aktivitāšu klāsts

Laba Daba arī šogad piedāvās bagātīgu aktivitāšu klāstu – kino, teātri, performances, radošas un sportiskas aktivitātes visām paaudzēm, Labo lietu tirdziņu.

Kāzas festivālā

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto skaisto tradīciju, arī šogad festivālā piedāvājam iespēju reģistrēt laulības. Sarakstīšanās ceremoniju festivālā vadīs Līgatnes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Pie dabas krūts

Tikai festivālā Laba Daba iespējams tikt pie unikāla suvenīra – krūšu atlējuma ģipsī. Arī šogad būs pieejama apmeklētāju iemīļotākā darbnīca Pie dabas krūts. Sievietēm krūtis ir maiguma, mīlestības, kā arī mātes simbols. Krūtis nenoliedzami ir viena no sievišķīgākajām daiļā dzimuma ķermeņa daļām. Godināsim šo simbolu un iemūžināsim krūšu daili, izlejot krūšu atlējumu ģipsī!

Labdabīga atmosfēra

Festivālā Laba Daba jau no pirmsākumiem ir atvērts arī cilvēka labākajiem draugiem – suņiem. Pusi no Laba Daba pastāvēšanas laika kopā ar to ir bijusi arī biedrība Baltais suns. Arī šogad apmeklē Baltā suņa draudzīgo sarunu telti, kur tevi gaidīs kinologi, esošie un topošie pavadoņi – parunāties, iepazīties, apskatīties, samīļoties un ko jaunu uzzināt un ieraudzīt!

Izzini dabu interaktīvā brīvdabas izstādē!

Latvijas dabas fonds festivālā piedāvās izzināt lielā dumpja dzīvesstāstu, kā arī 2016. gada dzīvotni – niedrājus. Lielais dumpis ir niedrājos dzīvojoša putnu suga, kuru ikdienā ieraudzīt ir ļoti grūti, jo tas lieliski maskējas starp niedrēm. Slēpties tam palīdz ne tikai raibais, dzelteni brūnais apspalvojums, bet arī tā uzvedība: putns salīdzinoši reti lido, bet pārsvarā staigā grūti pārredzamās niedru audzēs. Briesmu gadījumā putns izslienas stāvus, izstiepj uz augšu kaklu un knābi un sastindzis stāv. Tāpēc daudzi cilvēki pazīst šo putnu tikai pēc tā īpatnējās dziesmas, kas pavasaros, līdz pat jūnijam, atskan no dažādu ūdenstilpju niedrājiem – zema, dobja skaņa, it kā mautu vērsis vai vējš svilpotu tukšā pudelē. Festivālā Laba Daba meklē brīvdabas izstādi Radošajā Pļavā!

Klubos biļetes pērc lētāk!

Festivāla biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Pilna festivāla biļetes cena ir 40 eiro, vienas dienas biļetes cena – 25 eiro. Ja vēlies nedaudz ietaupīt, klubos Autentika un Nabaklab tās nopērkamas lētāk.

Video