Komentāri
Kurzemes pērles: dārgākās savrupmājas, kādas šobrīd iespējams iegādāties
Foto: ss.lv

Velti domājat, ka dārgākie un ekskluzīvākie nekustamie īpašumi pieejami vien galvaspilsētā un Jūrmalā! Arī kurzemnieki var lepoties ar vairāk nekā miljons eiro vērtām mekām.

Viena no tādām šobrīd ir pārdošanā Tukuma rajona Birztalās. Ekskluzīvajā atpūtas kompleksā ir baseins, kurā minerālūdens tiek uzturēts ar augstas tehnoloģijas sudraba jonizēšanas iekārtu, vīna pagrabs, kā arī parks ar astoņiem dīķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cena: 1,4 miljoni eiro

Arī otra dārgākā šobrīd pārdošanā izliktā Kurzemes villa atrodas Tukuma rajonā – Bigauņciemā. Māja kāpu zonā tikai 150 metrus no Baltijas jūras krasta. Kopā ar māju un zemes gabalu īpašnieki sola arī priežu audzi, klusu pludmali, svaigu jūras gaisu, reljefainu zemes gabalu un jaukus kaimiņus. Kopējā mājas platība ir 264 kvadrātmetri. Tāpat saimnieki sola palīdzēt nokārtot uzturēšanās atļauju Latvijā šā nekustamā īpašuma iegādes gadījumā.

Cena: 1 miljons eiro

Trešās vietas ieguvēja – 500 kvadrātmetru plašā māja Nīcā. Tiesa gan, ne tajā, kas Francijā, bet gan tepat, Liepājas rajonā. Trīs kilometrus no Liepājas robežas Lietuvas virzienā. Īpašumā ir 17 istabas un garāža, bet pagalmā – vecākā aka Kurzemē.

Cena: 0,7 miljoni eiro

Privātmāja Ragaciemā kāpu zonā, 200 metru attālumā no jūras. Mājā ir 3 guļamistabas, 3 balkoni, terase, garāža 2 automašīnām, trenažieru telpa ar TechnoGym aprīkojumu. Pirts ēka un atsevišķi stāvoša garāža laivai. Remonts ar itāļu apdares materiāliem, ozolkoka dēļu grīdas segums, itāliešu mēbeles.

Cena: 0,7 miljoni eiro

Privātmāja ar skatu uz jūru Ventspils rajonē, Ulmales muižas parka teritorijā. 395 kvadrātmetru plašajā mājā ir 4 guļamistabas, halle un 2 terases. Garāža divām automašīnām.

Cena: 0,56 miljoni eiro

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl