Kurzemes mežā dzīvojošas ģimenes gaitas iemūžinātas filmā

Pievienot komentāru
Kurzemes mežā dzīvojošas ģimenes gaitas iemūžinātas filmā
Publicitātes foto

Reinis un Dana ir izvēlējušies savas ģimenes saknes veidot Kurzemes meža ielokā, prom no citu acu skatieniem un viedokļiem. Tagad ģimenes gaita iemūžinātas dokumentālā īsfilmā Debess.

Reinis, Dana un viņu meitiņa Emma ir Debess mājā mītoša ģimene, kura savu idilli ir radījusi, pretojoties patērētājsabiedrības uzspiestajām dzīves normām. Dokumentālajā filmā ir iemūžināts stāsts par cilvēka un dabas mijiedarbību, stāsts par brīvību, par to, kā, mainot savas dzīves prioritātes, ir iespējams atrast sevi un sava gara brīvību.

”Pirmā diena. Iekraujam “tačkā” lāpstu, telti, ķīniešu lēto izkapti un iestumjam to šajā pļaviņā, kur zāle ir augusi 20 gadus. Stāvējām kādu brīdi, skatījāmies apkārt un sapratām – šeit mēs dzīvosim,” atmiņās, kā tas viss sākās, dalās ģimenes galva Reinis. Augot Emmai, aug arī Emmas vecāki un jaunatklātā pasaule tiem apkārt. Izmaiņas, kas skar ģimeni, dzīvojot meža ielokā, ir devuši ģimenei gara brīvību.

”Arī man šīs pavadītās četras dienas, dzīvojot meža ielokā un filmējot dokumentālu filmu par laimīgu ģimeni, kuri atraduši savu īsto vietu, bija neaprakstāmas. Celšanās piecos no rīta reizē ar saullēktu, lieliskas sarunas un pārdomas par visu, kas notiek tev apkārt. Tas noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku!” pieredzē dalījās dokumentālās filmas autors Jānis Dunkurs.

14:30 min ilgo dokumentālo īsfilmu Debess skaties video!

https://vimeo.com/137169808