Kurš teica, ka sievietes nevar? Sievišķīgā Liene Greifāne ar “vieglu roku” nomaina automašīnai riteni!

8 komentāri

Īsi pirms Ziemassvētkiem portāls Skaties.lv nāk klajā ar ļoti interesantu video, kurā redzams, kā mūziķe un šā gada Dejo ar zvaigzni sezonas uzvarētāja Liene Greifāne pierāda, ka ne vienmēr pie mazākajām grūtībām meitenēm jāķer pie telefona un jāzvana draugam. Arī pašām to ir iespējams izdarīt.

Nevienam nav noslēpums, ka ir pieņemts dzimumus iedalīt divās daļās – nevis vīriešu un sieviešu, bet stiprajā un daiļajā jeb dažkārt arī – vājajā. Nē, nē, nē, nepārprotiet, Liene nav pievienojusies trakajai ukraiņu sieviešu apvienībai Femin! Tikai gribu jums parādīt, ka viņa spēj, piemēram, nomainīt automašīnas riteni, turklāt ne sliktāk, kā to izdarītu vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viss šis jampadracis norisinājās netālu no Slāvu apļa, autoservisā ERKA Motorsport, kur viņa parādīja, ka tad, ja notiek nelaime uz ceļa, piemēram, uzsprāgst automašīnas riepa, nav obligāti stresā jāķer pēc telefona un jāzvana mīļotajam, lai brauc palīgā, bet gan mierīgi, ar vēsu galvu pati to var izdarīt.

Iesākums no malas šķiet gaužām vienkāršs – viņa šim eksperimentam bija izvēlējusies vidējas klases BMW markas auto, ar kuru, kā zinādama, viņa pati bija perfekti saskaņojusi arī savu tās dienas apģērbu. Grūtākais bija uzstādīt domkratu zem automašīnas, jo sākumā bija problēmas ar bedrītes atrašanu, taču arī ar to meitene tika galā ļoti veiksmīgi. Ne skrūvju atskrūvēšana, ne arī aizskrūvēšana viņai problēmas nesagādāja, jo, kā atzina pati dziedātāja, šī nebija pirmā reize, kad viņa maina automašīnas riteni.

Pati Greifāne piekodināja, ko der likt aiz auss katram – ne tikai sievietēm, bagāžniekā stingri ieteicams turēt rezerves riteni, lai nebūtu jātērē lieka enerģija, jo parastais ritenis ar visu disku nav no vieglākajām.

Kā viņai tas viss izdevās, skaties video!

Liene Greifāne maina automašīnas riepu

TOP komentāri

 • Artūrs
  +1 +1 0

  Artūrs

  Skrūves ne tikai jāpievelk, bet arī jālaiž vaļā pa diognāli. :)
 • Viszinītis
  +1 +1 0

  Viszinītis

  Nu, bet..

  Piemēram, es - noskatoties šo video, neko neiemācījos, konstatēju tikai faktu, ka Liene tiešām kaut ko dara ar to riepu, bet kā to dara es neredzēju.

  Vainoju video montētējums nu dien čābīgs.

  Būtu kaut vai parādījis kā visvienkāršāk ir uzlikt riepu tā, lai ir precīzi caurumi uz skrūvju vietām - video to nerādīja, bija gabals kur lika un neuzlika un bladāākššš gatavs...
 • Arturs Tervits
  +1 +1 0

  Arturs Tervits

  Vienīgais pusteikums, kurā "rakstnieka", vai, daudz ticamāk, "rakstnieces" teiktajam var piekrist, ir "viņa šim eksperimentam bija izvēlējusies vidējas klases BMW markas auto, ar kuru, kā zinādama, viņa pati bija perfekti saskaņojusi arī savu tās dienas apģērbu". Pārējais ir blēņu stāsti pilnīgiem nezinīšiem. Kā jau te, komentāros, tika atzīmēts, mainīts tiek ritenis, ne riepa. Vieglmetāla riteņu disku, sauktu arī par lietajiem, ne labākā īpašība ir skrūvju pastiprināta korodēšana. Skrūvju atskrūvēšana, bez instrumenta ar pagarinātu spēka plecu, var būt sarežģīta pat spēcīgam vīrietim. Un domkrats ir "Latviešu literārās valodas vārdnīcā" atrodams, tāpēc tā likšana pēdiņās ir visai amizanta, lai neteiktu, ka tieši norāda uz "rakstnieka" vājajām valodas zināšanām. Tiesa, šīs jomas vājās zināšanas jauki harmonē ar visām citām vājajām, kuras krāšņi uzplaukst artiķelī.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl