Kurš teica, ka sievietes nevar? Sievišķīgā Liene Greifāne ar “vieglu roku” nomaina automašīnai riteni!

8 komentāri
Kurš teica, ka sievietes nevar? Sievišķīgā Liene Greifāne ar “vieglu roku” nomaina automašīnai riteni!
Foto: ekrānuzņēmums

Īsi pirms Ziemassvētkiem portāls Skaties.lv nāk klajā ar ļoti interesantu video, kurā redzams, kā mūziķe un šā gada Dejo ar zvaigzni sezonas uzvarētāja Liene Greifāne pierāda, ka ne vienmēr pie mazākajām grūtībām meitenēm jāķer pie telefona un jāzvana draugam. Arī pašām to ir iespējams izdarīt.

Nevienam nav noslēpums, ka ir pieņemts dzimumus iedalīt divās daļās – nevis vīriešu un sieviešu, bet stiprajā un daiļajā jeb dažkārt arī – vājajā. Nē, nē, nē, nepārprotiet, Liene nav pievienojusies trakajai ukraiņu sieviešu apvienībai Femin! Tikai gribu jums parādīt, ka viņa spēj, piemēram, nomainīt automašīnas riteni, turklāt ne sliktāk, kā to izdarītu vīrieši.

Foto

Viss šis jampadracis norisinājās netālu no Slāvu apļa, autoservisā ERKA Motorsport, kur viņa parādīja, ka tad, ja notiek nelaime uz ceļa, piemēram, uzsprāgst automašīnas riepa, nav obligāti stresā jāķer pēc telefona un jāzvana mīļotajam, lai brauc palīgā, bet gan mierīgi, ar vēsu galvu pati to var izdarīt.

Iesākums no malas šķiet gaužām vienkāršs – viņa šim eksperimentam bija izvēlējusies vidējas klases BMW markas auto, ar kuru, kā zinādama, viņa pati bija perfekti saskaņojusi arī savu tās dienas apģērbu. Grūtākais bija uzstādīt domkratu zem automašīnas, jo sākumā bija problēmas ar bedrītes atrašanu, taču arī ar to meitene tika galā ļoti veiksmīgi. Ne skrūvju atskrūvēšana, ne arī aizskrūvēšana viņai problēmas nesagādāja, jo, kā atzina pati dziedātāja, šī nebija pirmā reize, kad viņa maina automašīnas riteni.

Pati Greifāne piekodināja, ko der likt aiz auss katram – ne tikai sievietēm, bagāžniekā stingri ieteicams turēt rezerves riteni, lai nebūtu jātērē lieka enerģija, jo parastais ritenis ar visu disku nav no vieglākajām.

Kā viņai tas viss izdevās, skaties video!

Liene Greifāne maina automašīnas riepu