22 komentāri
”Kurš muļķis raksta tos likumus?” Neizprotamu slimnīcas noteikumu dēļ Lieldienās šķirti Lienes Skulmes bērniņi
Publicitātes foto

Pazīstamajai gleznotājai, deju pasniedzējai un skaistuma konkursu dalībniecei Lienei Skulmei Lieldienas paies sērīgā gaisotnē. Viena no sievietes meitiņām nokļuvusi Bērnu slimnīcā Vienības gatvē. Mamma ar māsām vēlējusies sagādāt kaut nelielu svētku prieku slimniecītei, apciemojot un aiznesot kādus našķus, taču pie nodaļas durvīm apstādinātas, un mammai paziņots, ka abām māsām apciemojums liegts, jo viņām vēl nav 14 gadu.

“Goda vārds, man nav skaidrs, kurš “gudrais” izdomā visus tos neloğiskos noteikumus! Kurš muļķis, piedodiet, raksta tos likumus?!

Es ar savām mazajām meitām, kuras sagatavojušas svētku našķus māsai, dodos apciemot savu lielo bērnu, kurai jau tā Lieldienas jāpavada slimnīcā, bet meitenes personāls nelaiž iekšā, jo, redz, kāds ir izdomājis, ka, ja tev nav 14 gadu, tad tas ir aizliegts! Kādā sakarībā?! Ja man būtu līdzi zīdainis, kur man viņš būtu jāatstāj? Uz plaukta?” Skaties.lv savu bēdu stāstu atklāj Liene.

UZMANĪBU – slimnīcas komentārs par situāciju šeit!

Sieviete nonākusi nežēlīgas izvēles priekšā – apciemot slimo bērnu, pie kura ciemos atnākušas, atstājot abas pārējās meitas bez uzraudzības, vai arī doties prom, atstājot slimnieciņu gaidot?

Foto

“Kurš atbildēs par to, ka ar maniem bērniem nekas nenotiks, ja atstāšu viņas vienas? Ja māsa slimnīcā, kādā sakarībā pārējās māsas nedrīkst viņu apciemot?

Kad pajautāju, kur ir izlīmēta tā stulbā lapiņa ar info, man atbild – palasiet Ministru kabineta noteikumus… Lai tikai man acīs paskatās tas, kurš to izgudrojis! Līdzi ņemt nedrīkst, mājās atstāt vienas nedrīkst – nedod, Dievs, vēl Bāriņtiesu uzsūtīs! Kas tas par murgu?” neizpratnē mamma.

Nekas nav līdzējis – meitiņas ar dāvaniņām māsai palikušas sēžam pie ieejas, skumju un neizpratnes pilnas.

“Sajūta bija kā cietumā, goda vārds. Personāls gan ir brīnišķīgs, paldies liels, profesionāli ārsti, jauka attieksme, bet viņiem droši vien ne es viena tāda mamma esmu pagadījusies, kuras bērnus, gribi vai negribi, jāatstāj aiz durvīm, jo nedrīkst…

Ieguvums no cerētā prieka – acīs asaras mums visām. Priecīgas Lieldienas!” tā Liene, kurai svētku laikā tā arī neizdosies baudīt brīžus ar visiem bērniņiem kopā neizprotamo likumu dēļ.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl